Zdobądź pożądane przez Ciebie umiejętności 32 razy szybciej!

  • My czytamy książki biznesowe i samorozwojowe, tłumaczymy je, wybieramy z nich to co najważniejsze i dajemy Ci gotowce do przeczytania lub wysłuchania.
  • Tak zdobywasz nową wiedzę i umiejętności dużo szybciej i bez wysiłku.
  • A do tego co środę dostajesz na maila wskazówki i podpowiedzi od najlepszych przedsiębiorców o tym jak robić marketing i rozwijać własną firmę.

Wpisz imię oraz główny adres email i odbierz darmowy dostęp

'

Sprawdzam dane. Proszę czekać.

Bezos, Musk, Gates i Buffet

Zaufało nam już 3 891 użytkowników, którzy po prostu nie mogą się mylić

W licznasiebie.pl możesz korzystać z wiedzy i doświadczeń najbardziej znanych przedsiębiorców i ekspertów biznesu, a tym samym uczyć się na cudzych błędach. Dzięki temu możesz rozwinąć swoją firmę dużo szybciej i uniknąć wielu kosztownych pomyłek.

Michał KliszczakFounder i CEO w EACTIVE #wiemyjak

Dzięki licznasiebie.pl w kilka minut mogę się zorientować czy dana książka mi pomoże w rozwoju firmy i czy warto po nią sięgnąć. Tyle, że najczęściej nie muszę czytać całej książki, bo… wszystko to co najważniejsze dostaję podane tu na tacy. Wiele osób mówi, że czasami warto sięgnąć po książkę, żeby przeczytać to jedno zdanie, które wszystko zmieni w Twoim życiu. Cóż. Licznasiebie.pl wyciąga właśnie to zdanie i serwuje je w formie gotowca.

Tomasz MajewskiCEO w Real Invented Studio

Znalazłem tu setki opracowań książek. Fajnie i szybko się je czyta, ale przede wszystkim zawierają one wszystkie najważniejsze idee ekspertów. To tak jakbyś dostał całą wiedzę zawartą w książce w małej pigułce, którą jesteś w stanie przyswoić w 15-20 minut.

Przemysław WitkowskiDyrektor handlowy w START Parking