Kurs mailowy: Jak przetestować pomysł na biznes, aby nie tracić czasu i pieniędzy?

Darmowy kurs

To nie przypadek, że aż 82% firm upada w pierwszym roku działalności. Główną przyczyną tych bankructw są… właściciele tych firm. A właściwie ich brak wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Jednym z podstawowych błędów, jakie może popełnić przedsiębiorca, to wprowadzić na rynek produkt lub usługę, która nie jest nikomu potrzebna.

Ten darmowy kurs mailowy raczej nie nauczy Cię wszystkiego o prowadzeniu biznesu, ale pozwoli Ci uniknąć najbardziej kosztownych błędów. Zanim bowiem postanowisz wydać swoje wszystkie oszczędności lub/i zapożyczyć się, aby wystartować z biznesem, musisz sprawdzić czy na Twój produkt lub usługę znajdą się chętni. Innymi słowy musisz mieć pewność, że Twój produkt lub usługa rozwiązuje palący problem klienta. Jeśli tak rzeczywiście jest, to jest spora szansa, że ludzie zapłacą Ci, a Twój biznes się rozwinie.

Z tego kursu dowiesz się nie tylko o tym jak zweryfikować swój pomysł na biznes, ale nauczysz się jak pozyskiwać klientów i utrzymywać z nimi dobre relacje. Dostaniesz także kilka marketingowych i reklamowych tipów, które pomogą Ci w promocji Twojej firmy.

Pamiętaj. Najpierw sprawdź szanse rynkowe Twojego projektu, zanim zaczniesz wydawać na niego pieniądze.

Przewidziane nagrody

Za ukończenie kursu otrzymasz nagrody:

  • 2 kredyty, które możesz wykorzystać do odblokowania dostępu do treści dowolnego streszczenia książki z 'Fabryki wiedzy' lub wygenerowania rabatu na dowolny zakup w serwisie licznasiebie.pl
  • 20 złotych zniżki na zakup dostępu do 'Fabryki wiedzy', gdzie znajdziesz setki streszczeń książek o tematyce biznesowej i rozwoju osobistego