Jak wydatek kilkudziesięciu złotych

MOŻE DAĆ CI BIZNES PRZYNOSZĄCY MILIONY albo URATOWAĆ CIĘ PRZED UTRATĄ OSZCZĘDNOŚCI ŻYCIAMarzysz o własnej firmie i niezależności finansowej? Chcesz prowadzić biznes, który da Ci nie tylko pieniądze, ale również wiele satysfakcji w życiu? To świetnie. Należysz zatem do elity ludzi przedsiębiorczych i już za to należy Ci się ogromny szacunek.

Zanim jednak zaczniesz realizować swój pomysł na biznes przeczytaj to jedno zdanie:

Według raportu Bloomberga aż 80% firm upada w ciągu pierwszych 18 miesięcy działalności.

Dane to pokazują dobitnie, że z pięciu nowo otwartych biznesów przetrwa tylko jeden! Te statystyki są ogólnie znane, ale nie wiem czy wiesz, że zdecydowana większość z tych firm już w pierwszym dniu swoich działalności były skazane na porażkę. Dlaczego?

Większość firm wcale nie upada z powodu słabego zarządzania, braku doświadczenia właściciela, kryzysu na rynku czy działań konkurencji. Najczęstszą przyczyną porażki firmy jest… zły wybór rynku!

Możesz być super kreatywną osobą, możesz mieć niesamowite pomysły marketingowe albo możesz stworzyć świetną ofertę - ale jeśli źle wybierzesz rynek, to praktycznie pogrążysz swoją firmę już na samym początku. Z drugiej strony, jeśli wybierzesz właściwy rynek, to nawet jak będziesz popełniać błędy w biznesie, to i tak masz sporą szansę na sukces finansowy.

Większość początkujących przedsiębiorców szuka czegoś innowacyjnego, czego jeszcze nie ma na rynku. Te osoby tak właśnie rozumieją niszę rynkową. Tyle, że to ogromny błąd, który najczęściej bywa bardzo kosztowny. Pomysłu na biznes bowiem trzeba szukać na rynkach, gdzie są pieniądze. A pieniądze są najczęściej tam, gdzie są ludzkie problemy.

Jak nie utopić oszczędności życia ładując pieniądze w biznes, który nie ma szans na sukces?

Najprościej mówiąc: wybierając odpowiedni rynek. Wybór rynku bowiem aż w 80% będzie decydował o Twoim sukcesie. I chociaż wybór rynku jest kluczowy, to nie tylko on będzie decydował o rentowności Twojego biznesu. Bardzo ważnym elementem każdego biznesu jest sprzedaż. Żaden biznes nie przetrwa jeśli nie będzie sprzedaży. Trzeba wiedzieć w jaki sposób przyciągać klientów, jak ich przekonać do swojej oferty oraz jak stworzyć skuteczny lejek sprzedażowy.

Z rynkiem zawsze wiąże się konkurencja. Jeśli jej nie ma to praktycznie zawsze na tym rynku nie ma pieniędzy i nie warto w niego wchodzić. A skoro dobry rynek to rynek, gdzie jest spora konkurencja, to trzeba umieć osiągać przewagi konkurencyjne. Tylko tak będziesz w stanie przetrwać na rynku i generować sprzedaż.

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na realizację swojego pomysłu biznesowego i stworzenie dochodowej firmy do niemal 100%?

Nie wiem czy wiesz, ale zanim zaczniesz tworzyć swój produkt czyli wdrażać w życie swój pomysł na biznes, możesz mieć praktycznie pewność, że ten Twój pomysł ma szansę odnieść sukces rynkowy. Możesz się też dowiedzieć, że to co planujesz raczej na pewno okaże się porażką. Dzięki czemu w porę wycofasz się z pomysłu na biznes nie tracąc przy tym oszczędności życia, czasu i niepotrzebnych nerwów.

Jak to zrobić? To proste - zainwestuj niewielką kwotę w kurs 'Generator pomysłów na biznes', a gwarantuję Ci, że wiedza tu zawarta pomoże Ci utwierdzić Cię w tym, że warto zrealizować swój pomysł na biznes albo porzucić go zanim stracisz duże pieniądze.

Naprawdę większość pomysłów na biznes okazuje się nietrafiona. Warto wiedzieć więc, który pomysł sobie odpuścić, aby poszukać czegoś, co ma duże szanse na sukces rynkowy. I właśnie kurs wideo 'Generator pomysłów na biznes' pomoże Ci w tym.

A jeśli utwierdzisz się w swojej decyzji, że warto wprowadzić w życie swój pomysł na biznes, to na pewno przyda Ci się wiedza dotycząca sprzedaży i marketingu zawarta w tym kursie.

Czego nauczysz się z tego kursu?

 1. W jaki sposób wybierać rynek i branżę (to decyduje w 80% o Twoim sukcesie rynkowym)?
 2. Jak oceniać rynek i sprawdzać czy są na nim pieniądze?
 3. Gdzie szukać pomysłów na własny biznes?
 4. Jak wybierać niszę rynkową?
 5. Jak analizować konkurencję na rynku i na co zwracać uwagę?
 6. Jak dobierać grupę idealnych klientów pod Twój produkt lub usługę?
 7. Jak tworzyć skuteczne oferty sprzedażowe?
 8. Jak tworzyć lejki sprzedażowe?
 9. Skąd pozyskiwać ruch do Twojego sklepu / na Twoją stronę internetową?
 10. Jak zwiększać wartość zamówienia poprzez upselling i cross-selling?
 11. Jak możesz skutecznie przetestować sprzedaż produktu zanim go w ogóle zaczniesz tworzyć?
 12. oraz

 13. Otrzymasz dziesiątki gotowych pomysłów na biznes
Generator pomysłów na biznes


A to tego otrzymasz całkowicie za darmo MEGA BONUSY

Pomysł na biznes to dopiero początek. Jeśli chcesz rozwinąć dochodową firmę potrzebujesz odpowiednich kontaktów i wiedzy. Dlatego do tego kursu otrzymasz aż 3 bonusy, których wartość znacznie przekracza wartość tego kursu.

Lista hurtownii dropshipping

Bonus 1: Lista hurtowni dropshipping

Wartość bonusu: 29 zł

Lista ponad 100 hurtowni, z którymi możesz współpracować na zasadzie dropshippingu czyli Ty szukasz klienta i pobierasz płatność, a całą obsługą zamówienia (pakowaniem, wysyłką) zajmuje się hurtownia. Dzięki temu nie musisz kupować towaru i utrzymywać stanów magazynowych - to wszystko robi za Ciebie hurtownia.

Lista hurtownii dropshipping

Bonus 2: Ebook 'Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu'

Wartość bonusu: 39 zł

Rozwój firmy wiąże się najczęściej z pewnymi inwestycjami. Trzeba kupić maszyny, sprzęt, towar albo mieć środki na zatrudnienie nowych pracowników. Przedsiębiorcy nie zawsze mają środki własne, żeby takie inwestycje sfinansować samemu. Bardzo często muszą oni znaleźć zewnętrzne źródło finansowania czy to w postaci kredytu albo pożyczki z banku, dotacji z urzędu pracy lub Unii Europejskiej lub kapitału od inwestora. Zanim ktokolwiek wyłoży pieniądze na sfinansowanie Twojego pomysłu na biznes, będzie chciał mieć pewność, że taki biznes ma szansę odnieść sukces na rynku. Pomóc w tym może dobry biznesplan.
Jak zatem napisać taki dobry biznesplan, który pozwoli Ci zdobyć finansowanie Twojego biznesu? Najlepiej skorzystać z wiedzy zawartej w tym ebooku, który jest praktyczną instrukcją jak krok po kroku przygotować świetny biznesplan zarówno dla małych przedsięwzięć jak i wielomilionowych inwestycji. Z tą książką to naprawdę proste. W niecały dzień pracy stworzysz biznesplan, który oczaruje inwestora lub przekona urzędnika albo pracownika banku, że warto powierzyć Ci kapitał na rozwój wymarzonego biznesu. Ale to nie wszystko! Wraz z ebookiem dostaniesz gotowy wzór biznesplanu do urzędu pracy. Wystarczy go jedynie trochę przerobić na własne potrzeby i już możesz składać wniosek o dotację z urzędu pracy. W ramach bonusu dostaniesz też dodatkowe poradniki: "Analiza SWOT" i "Plan marketingowy".
Lista hurtownii dropshipping

Bonus 3: Streszczenia książek sprzedażowych i marketingowych z 'Fabryki wiedzy'

Wartość bonusu: 49 zł

Żadna firma nie przetrwa jeśli nie będzie sprzedawać. Dlatego jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę naucz się sprzedaży. Pomoże Ci w tym te 10 świetnych książek marketingowych i sprzedażowych, które powinien znać każdy szanujący się przedsiębiorca. W ramach bonusu otrzymasz dostęp do następujących streszczeń książek (możesz je przeczytać lub przesłuchać w wersji audio w naszym darmowym Playerze):

 1. Nigdy więcej nie trać Klienta. Masz 100 dni na zmianę pojedynczej sprzedaży w długotrwałą relację (Joey Coleman)
 2. Marketing partyzancki. Jak prowadzić domową firmę (Jay Conrad Levinson, Seth Godin)
 3. Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie (Gary Vaynerchuk)
 4. W market[r]ingu, czyli jak nie zginąć w świecie mediów społecznościowych (Gary Vaynerchuk)
 5. Strategia błękitnego oceanu: Jak stworzyć niekwestionowaną przestrzeń rynkową i sprawić, by konkurencja stała się nieistotna (W. Chan Kim, Renée Mauborgne)
 6. Sekrety skutecznej sprzedaży (Zig Ziglar)
 7. Fanatyczne poszukiwania klientów. Budowa efektywnych kanałów sprzedaży (Jeb Blount)
 8. Hipnotyczny marketing (Joe Vitale)
 9. Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów (Seth Godin)
 10. Mit przedsiębiorczości. Dlaczego większość małych firm upada i jak temu zaradzić (Michael E. Gerber)


Ile jest dla Ciebie warty dobry i pewny pomysł na biznes?

Nietrafiony pomysł biznesowy potrafi zrujnować rodzinne finanse i na całe życie skutecznie zniechęcić do realizacji marzenia o prowadzeniu własnej firmy i niezależności finansowej. Ale przecież nie tak musi to wyglądać. Możesz znacząco zwiększyć swoje szanse stworzenie biznesu, który będzie rentowny. I właśnie w tym pomoże Ci kurs wideo 'Generator pomysłów na biznes'.

Jeśli planujesz teraz lub w przyszłości prowadzić własną firmę, to pewnie już wiesz, że czeka Cię na początku sporo wyrzeczeń i kosztownych inwestycji. Często w firmę trzeba włożyć oszczędności życia, a pieniędzy tych możesz nigdy nie odzyskać, jeśli Twój pomysł na biznes nie wypali.

Zastanów się więc, czy nie warto wcześniej zdobyć odpowiednią wiedzę, która pozwoli uniknąć Ci tak kosztownych błędów biznesowych. Tym bardziej, że wiedza, która pozwoli Ci zarobić dziesiątki lub setki tysięcy złotych, kosztuje mniej niż pizza albo dwa bilety do kina.

Tak. To prawda. Ten kurs wraz ze wszystkimi bonusami kosztuje mniej niż obiad w podrzędnej restauracji.

Kurs 'Generator pomysłów na biznes' + 3 bonusy
kupisz teraz tylko za

97 złNie wiem jak długo będę w stanie utrzymać cenę 97 zł. Może okazać się, że jak wejdziesz tutaj jutro, to cena gwałtownie wzrośnie.

Tylko pamiętaj, że ta oferta jest limitowana, a cena może gwałtownie wzrosnąć! Może wolisz poczekać… ale… nie widzę sensu, aby płacić za to samo więcej.ZAMÓW KURS WIDEO 'GENERATOR POMYSŁÓW NA BIZNES'

wraz z 3 super bonusami:
• Lista hurtowni dropshipping
• Ebook 'Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu'
• 10 streszczeń książek marketingowych i sprzedażowychPoznaj plan zajęć czyli moduły i lekcje kursu

 • Moduł 1: Wstęp
  1. Czego nauczysz się z tego kursu?
 • Moduł 2: Rynek
  1. Wybór branży
  2. Jak samemu ocenić rynek?
  3. Sposoby wyszukiwania pomysłów na biznes
  4. Wybór niszy
  5. Analiza konkurencji
  6. Idealny klient
 • Moduł 3: Sprzedaż
  1. Wstęp do modułu sprzedaży
  2. Oferta
  3. Lejek sprzedażowy
  4. Upselling i cross-selling
  5. Sprzedaż testowa
 • Moduł 4: Pomysły na biznes
  1. Wstęp
  2. Pomysły na biznes bez dużego kapitału
  3. Pomysły na biznes wymagające kapitału
  4. Inspiracje czyli ciekawe i działające biznesy
Agenda kursu

BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Inwestycja w wiedzę to zawsze najlepsza inwestycja. Co więcej, jest to najpewniejsza inwestycja jaką można zrobić. Na niej się po prostu nie da stracić. To czego się nauczysz nikt Ci nie zabierze. Ze zdobytej wiedzy i doświadczenia możesz korzystać całe życie. Bazując na swoich umiejętnościach będziesz zarabiać przez całą swoją zawodową karierę.

Aby ułatwić Ci decyzję o inwestycji w swoją wiedzę, biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z kursu 'Generator pomysłów na biznes'. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu. Co więcej - zostawię Ci wszystkie bonusy!

Gwarancja satysfakcji

Jak to możliwe?

Tak, wiem... wiele osób zastanawia się jak to możliwe...

Są dwa powody, dla których to robię:

Po pierwsze: jestem pewny jakości wiedzy zawartej w kursie 'Generator pomysłów na biznes', a opinie dotychczasowych klientów to tylko potwierdzają.

Po drugie: mam ogromny szacunek do Ciebie jako Klienta. Dlatego jeśli uznasz, że wiedza przekazywana w tym kursie nie jest dla Ciebie, nie będę chciał Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.

Zobacz, przetestuj bez żadnego ryzyka.

Masz pełne 14 dni na testowanie kursu wideo 'Generator pomysłów na biznes'.

Oglądaj, notuj i ucz się przez 14 dni bez żadnego ryzyka.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 14 dni na zwrot pieniędzy
.