Czy Ty też POTRZEBUJESZ PIENIĘDZY
NA ROZWÓJ SWOJEGO
BIZNESU?

Jak szybko napisać dobry biznesplan
Każdy, kto prowadzi własną firmę lub chociaż przymierzał się do tego, wie, jak potrzebne są pieniądze na jej rozwój. Żaden biznes nie ma szans przetrwać i się rozwinąć, jeśli nie ma kapitału. Brak gotówki jest zresztą najczęstszą przyczyną bankructw firm.

Polacy to chyba najbardziej przedsiębiorczy naród na świecie. Mają świetne pomysły na biznes. Niestety najczęściej na przeszkodzie w realizacji marzeń o posiadaniu własnej firmy stają pieniądze. A właściwie ich brak. Gromadzenie kapitału na start we własnym zakresie zabiera lata, a pomysł który kilka lat temu mógł gwarantować dobry start w biznesie, często się dewaluuje. Co w takim razie robić? Jak pozyskać niezbędne środki na rozwój własnej firmy?

  Odpowiedzi są trzy:

 1. Z dotacji na rozwój biznesu (np. z urzędu pracy).
 2. Z kredytów i pożyczek.
 3. Od inwestora.


Po co mi biznesplan?

To jest kluczowe pytanie, bo tak naprawdę biznesplan pisze się tylko w jednym, konkretnym celu - żeby pozyskać pieniądze. Wiele osób powie Ci, że biznesplan przyda Ci się w prowadzeniu firmy czy uporządkowaniu pewnych spraw w biznesie. Ja tak nie uważam. Szkoda tracić czasu na pisanie biznesplanu, jeśli ma to być tylko dokument, który ma Ci pomóc w zaplanowaniu biznesu. Do tego są lepsze narzędzia i sposoby. Powtórzę więc jeszcze raz - biznesplan piszemy tylko po to, aby pozyskać pieniądze od inwestora, z banku, urzędu pracy, Unii Europejskiej czy od innej instytucji.

Jeśli chcesz w ten sposób pozyskać pieniądze, to musisz w oczach ludzi, którzy oceniać będą Ciebie i Twój pomysł na biznes, wyjść na profesjonalistę i osobę, która wie co robić, aby osiągnąć założony cel. Żeby to zrobić musisz przedstawić tym ludziom świetnie napisany biznesplan. Ten dokument będzie Twoją wizytówką i pozwoli zdobyć Ci środki na prowadzenie biznesu.


Poznaj ebooka: "Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu"

Napisanie biznesplanu tylko z pozoru wydaje się trudne. Naprawdę nie musisz płacić komuś 700-900 zł za napisanie prostego biznesplanu do urzędu pracy, bo możesz taki biznesplan opracować samemu i to w zaledwie jeden dzień. Wystarczy, że skorzystasz z wiedzy zawartej w ebooku 'Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu'. To praktyczna instrukcja pokazująca jak krok po kroku napisać biznesplan. I nie ma znaczenia czy ma to być biznesplan, który pozwoli Ci pozyskać kilkunastotysięczną dotację z urzędu pracy czy może kilkanaście milionów z banku lub od inwestora na rozwój biznesu. Owszem - biznesplany na duże pieniądze zawierają znacznie więcej analiz i danych, niemniej jednak pewien schemat dokumentu pozostaje niezmienny.


Co znajdziesz w tym ebooku?

 1. Dowiesz się o tym czym jest biznesplan i po co się go w ogóle tworzy.
 2. Poznasz cechy dobrego biznesplanu czyli wskazówki co trzeba zrobić, aby biznesplan był profesjonalny.
 3. Dostaniesz listę elementów wraz ze szczegółowym omówieniem, które dobry biznesplan powinien zawierać.
 4. Nauczysz się kilku trików, które sprawią, że Twój biznesplan wpadnie w oko sprawdzającemu i zostanie przez niego zapamiętany.
 5. Nauczysz się tworzyć analizę strategiczną SWOT.
 6. Dowiesz się jak stworzyć plan sprzedaży i marketingu.
 7. Poznasz zasady tworzenia planu finansowego.
 8. Dowiesz się jak unikać typowych błędów przy pisaniu biznesplanu.
Biznesplan


Bonus 1: Wzór biznesplanu do urzędu pracy (wartość bonusu 69 zł)

Ebook jest instrukcją pokazującą krok po kroku co trzeba zrobić, aby stworzyć świetny biznesplan. Większość osób chciałaby mieć gotowy biznesplan, na którym można by się wzorować i przerobić go na własne potrzeby. Potrzebują takiego "gotowca", z którego mogliby korzystać pisząc własny biznesplan.

Najwięcej biznesplanów powstaje na potrzeby otrzymania dotacji z urzędu pracy. Dlatego postanowiłem do każdego zakupionego ebooka dodać taki gotowy wzór biznesplanu, który świetnie nadaje się właśnie dla urzędów pracy. Biznesplan ten został przygotowany dla firmy zajmującej się sprzedażą butów sportowych w internecie. Bardzo łatwo go jednak przerobić praktycznie na każdą inną działalność handlową i usługową. Świetnie się także nada jak wzór do opracowania biznesplanu dla działalności produkcyjnej.


Bonus 2: Dodatek "Analiza SWOT" (wartość bonusu 19 zł)

Jednym z głównych elementów biznesplanu jest analiza SWOT czyli takie zestawienie silnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń. Oceniający biznesplan bardzo wnikliwie przyglądają się właśnie tej analizie. Pozwala ona stworzyć odpowiednią strategię marketingową, która wyróżni nas od konkurencji. Ta strategia będzie bowiem decydować później o sukcesie lub porażce rynkowej firmy.

Dodatek "Analiza SWOT" pozwoli lepiej zrozumieć Ci w jaki sposób stworzyć taką analizę na potrzeby Twojego biznesplanu, zwłaszcza jeśli jest ona tworzona dla dużych projektów, w których należy się dobrze zaprezentować przed inwestorem.


Bonus 3: Dodatek "Plan marketingowy" (wartość bonusu 15 zł)

Plan marketingowy to kolejny ważny element, bez którego nie może się obyć żaden biznesplan. Dzięki wcześniej zrobionej analizie SWOT wiesz jakie są mocne strony Twojej firmy i gdzie powinieneś szukać szans dla Twojego biznesu. Plan marketingowy pozwoli Ci wyznaczyć cele marketingowe i sposoby ich osiągnięcia.

Dodatek "Plan marketingowy" pozwoli Ci opracować strategię marketingową firmy i podnieść sprzedaż w firmie.


Zobacz spis treści
i pobierz darmowy fragment ebooka!


 1. Rozdział 1: Co to jest biznesplan i po co się go tworzy?
 2. Rozdział 2: Czy biznesplan naprawdę jest mi potrzebny?
 3. Rozdział 3: Cechy dobrego biznesplanu
 4. Rozdział 4: Elementy biznesplanu czyli z czego składa się biznesplan
 5. Rozdział 5: Punkt 1 biznesplanu: Pismo przewodnie
 6. Rozdział 6: Punkt 2 biznesplanu: Strona tytułowa
 7. Rozdział 7: Punkt 3 biznesplanu: Streszczenie projektu
 8. Rozdział 8: Punkt 4 biznesplanu: Spis treści
 9. Rozdział 9: Punkt 5 biznesplanu: Firma i branża
 10. Rozdział 10: Punkt 6 biznesplanu: Inwestycja
 11. Rozdział 11: Punkt 7 biznesplanu: Plan sprzedaży i marketingu
 12. Rozdział 12: Punkt 8 biznesplanu: Plan zarządzania i działania
 13. Rozdział 13: Punkt 9 biznesplanu: Plan finansowy
 14. Rozdział 14: Punkt 10 biznesplanu: Podsumowanie i ocena ryzyka przedsięwzięcia
 15. Rozdział 15: Punkt 11 biznesplanu: Załączniki
 16. Rozdział 16: Najczęściej popełniane błędy podczas pisania biznesplanu
 17. ZakończenieEbook "Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu"
+
3 bonusy o wartości 103 zł


kupisz teraz za jedyne:

39 zł

Zgodnie z naszą polityką cenową cena produktu nigdy nie będzie mniejsza. Byłoby to nie fair w stosunku do osób, które nam zaufały i kupiły produkt wcześniej. Nie kupisz więc nigdy tego ebooka i dodatków do niego taniej niż teraz. Cena będzie tylko rosła.

Nie zwlekaj, więc i kup teraz za 39 zł ebook 'Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu' i zgarnij aż 3 bonusy. Pamiętaj też, że dzięki naszej gwarancji satysfakcji (o tym poniżej) niczym nie ryzykujesz.


KUP EBOOKA JUŻ TERAZ

Napisz sam swój własny biznesplan - z tym ebookiem to dziecinnie proste.

39 zł KUP TERAZ

CO DOSTANIESZ W TEJ CENIE?

 • Ebook 'Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu'
 • Przykładowy wzór biznesplanu do urzędu pracy firmy, która prowadzi sprzedaż w internecie
 • Dodatek "Analiza SWOT"
 • Dodatek "Plan marketingowy"

BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o zakupie ebooka wraz z dodatkowymi materiałami, daję Ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza zawarta w tym ebooku nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z ebooka. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 30 dni na zwrot pieniędzy
.

Gwarancja satysfakcji