Informacje ogólne

Serwis LiczNaSiebie.pl dostarcza użytkownikom wiedzy z zakresu biznesu, marketingu, sprzedaży, finansów, inwestycji oraz rozwoju osobistego. Część tej wiedzy dostarczamy naszym użytkownikom całkowicie za darmo. Wystarczy się zapisać na nasz newsletter (wypełnić krótki formularz znajdujący się w stopce strony - na dole ekranu) i będziesz otrzymywać od nas ciekawe materiały. Nie całą wiedzę jesteśmy w stanie dostarczać naszym użytkownikom za darmo, gdyż opracowanie jej w formie ebooka, kursu czy innych opracowań (np. w 'Fabryce wiedzy') sporo nas kosztuje pracy, czasu i pieniędzy (w serwisie LiczNaSiebie.pl pracuje ponad 20 redaktorów i tłumaczy). Naszym celem jest dostarczanie rzetelnej i najlepszej wiedzy, dlatego musimy mieć środki na utrzymanie świetnego zespołu pracowników, opłacenie serwerów, księgowości, biura i innych niezbędnych rzeczy związanych z prowadzeniem naszej działalności. Dlatego dostęp do niektórych materiałów w serwsie LiczNaSiebie.pl jest płatny. Mamy nadzieję, że to rozumiesz i nie będziesz miał nam tego za złe :-)

Uważamy, że jeśli chodzi o ceny to musi być pełna transparentność, aby każdy użytkownik wiedział ile co kosztuje i jak ceny mogą się zmieniać w serwisie. Chcemy, aby każdy z Was podjął świadomą decyzję o zakupie, dlatego właśnie opracowaliśmy politykę cenową serwisu.


Kiedy kupować, żeby było najtaniej?

Przede wszystkim nie chcemy być tacy jak operatorzy telefonii komórkowych czy dostawcy telewizji satelitarnej (pewnie takich firm jest znacznie więcej), którzy nowych klientów traktują dużo lepiej niż tych stałych. No bo jak to wygląda, że Ty jesteś związany z jakąś firmą od lat (np. płacisz regularnie abonament od 10 lat) i przedłużając umowę dostajesz dużo gorsze warunki niż ktoś, kto przyszedł z ulicy i podpisał pierwszą umowę. To tak jakby dostać pięścią w twarz. Piękna mi nagroda za bycie lojalnym klientem, nie ma co.

W LiczNaSiebie.pl zawsze będzie inaczej. Lojalny klient, który z nami jest długi czas, zawsze będzie miał u nas specjalne względy. Uważamy, że tak jest po prostu uczciwie. Co to oznacza w praktyce? Nic innego jak to, że klient który kupuje u nas później, nie będzie miał ceny lepszej niż klient, który kupił produkt wcześniej. Oznacza to, że nie będziemy stosować obniżek cen naszych produktów. Ceny mogą się zmieniać, ale tylko w jedną stronę - mogą rosnąć. Jeśli więc wstrzymujesz się z zakupem, bo myślisz, że np. w Black Friday będzie przecena, to się mocno rozczarujesz. Nie byłoby to bowiem fair w stosunku do osób, które kupiły ten sam produkt wcześniej.

Kiedy zatem kupować najtaniej? Odpowiedź: jak najwcześniej, bo taniej nie będzie.


Produkty w przedsprzedaży tańsze aż o 30%

Zanim ruszymy z oficjalną sprzedażą naszego nowego produktu będziemy robić jego przedsprzedaż, która potrwa nie dłużej niż 2 tygodnie. Informacji o tym produkcie nie znajdziesz w tym czasie na stronie LiczNaSiebie.pl ani w żadnym innym serwisie. Taką informację wyślemy drogą mailową jedynie naszym klientom oraz osobom zapisanym na nasz newsletter. Warto jest więc dodać nas do listy zaufanych nadawców (jak to zrobić dowiesz się tutaj).

Osoby, które odczytają wiadomość o przedsprzedaży, będą mogły kupić nasz nowy produkt minimum 30% taniej niż będzie on sprzedawany po zakończeniu przedsprzedaży w regularnej dystrybucji. Jeśli więc na razie nie planujesz żadnych zakupów w serwisie LiczNaSiebie.pl, zapisz się chociaż na nasz newsletter, aby nie ominęła Cię informacja o planowanej przedsprzedaży.


Produkty abonamentowe

Dostęp do produktów abonamentowych, takich jak 'Fabryka wiedzy', jest ograniczony czasowo (standardowo na jeden rok od momentu zakupu). Aby móc dalej korzystać z wiedzy w nim zawartej po zakończeniu okresu abonamentowego, należy opłacić abonament za kolejny okres.

Osoby, które się zdecydują przedłużyć abonament o kolejny okres, ale przed wygaśnięciem bieżącego abonamentu, zapłacą aż 30 % taniej. Jeśli więc zamierzasz dalej korzystać z wiedzy zgromadzonej w takim produkcie, nie czekaj aż wygaśnie Twój abonament, tylko przedłuż go minimum jeden dzień przed jego wygaśnięciem. Tylko wtedy bowiem skorzystasz z 30% zniżki.

Pamiętaj, że dostęp do produktu abonamentowego możesz przedłużyć w dowolnym momencie trwania ważności abonamentu (nie musisz czekać do ostatniej chwili). Jak już wiesz cena takiego produktu może jedynie wzrosnąć, więc przedłużając abonament wcześniej, gwarantujesz sobie najlepszą cenę.


Jednorazowe oferty specjalne czyli zakup minimum dwóch produktów jednocześnie

Dokonując zakupu produktu w serwisie LiczNaSiebie.pl specjalny algorytm może (ale nie musi) zaproponować Ci jednorazową ofertę specjalną. Oznacza to, że możesz zakupić dodatkowy proponowany produkt taniej, niż wynosi jego cena regularna. Oferta specjalna pojawić się może tylko jeden raz. Jeśli więc z niej nie skorzystasz od razu, to nie będziesz mieć więcej takiej możliwości.


Podsumowanie polityki cenowej

  • Ceny produktów nie będą nigdy niższe (mogą tylko rosnąć), dlatego nie warto odkładać zakupu na później
  • Osoby, które dokonały chociaż jednego zakupu oraz osoby zapisane na newsletter będą mogły kupować nowe produkty w przedsprzedaży 30% taniej
  • Przedłużając abonament przed jego wygaśnięciem zapłacisz 30% taniej
  • Korzystając z jednorazowych ofert specjalnych możesz kupić dwa produkty taniej niż kupując je osobno


Aktualne ceny produktów dostępnych w serwisie LiczNaSiebie.pl


Nazwa produktu Rodzaj produktu Czas dostępności Cena *
Fabryka wiedzy Produkt abonamentowy 365 dni 369,00 zł
* - Wszystkie podane ceny są cenami brutto czyli zawierają już podatek VAT.