Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o.

PDF Materiały dodatkowe

Prowadzenie biznesu zawsze wiąże się z ryzykiem. Nie każdy biznes się udaje (a właściwie to większość kończy się mniej lub bardziej spektakularną klapą), dlatego tak ważne jest, aby zabezpieczyć swój prywatny majątek. Upadek firmy nie musi oznaczać katastrofy osobistej i długów, które trzeba później spłacać przez kolejnych wiele lat. A taką możliwość daje właśnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (spółka z o.o.). Jest ona dużo bezpieczniejsza niż zwykła jednoosobowa działalność gospodarcza czy inne spółki osobowe. Co więcej, prowadzenie biznesu w ramach spółki z o.o. jest również korzystniejsze finansowo. Mając spółkę z o.o. można w ogóle nie płacić składek na ZUS i płacić mniejsze podatki.
Na temat spółek z o.o. pojawiło się mnóstwo nieprawdziwych mitów, które skutecznie zniechęcają przedsiębiorców do zakładanie spółek z o.o. Prowadzenie biznesu w spółce z o.o. praktycznie nie różni się od prowadzenia biznesu w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, a jest przy tym bezpieczniejsze i korzystniejsze. Ebook "Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o." jest kompendium wiedzy na temat spółek. Nie tylko przybliża proces zakładania i rejestracji spółki oraz jej prowadzenia, ale przede wszystkim pokazuje praktyczne korzyści jakie spółka z o.o. może Dać Tobie jako przedsiębiorcy. Jest tutaj nie tylko niezbędna teoria, która pozwoli Ci poznać wszystkie aspekty związane z prowadzeniem spółki, ale również mnóstwo praktycznych porad jak wykorzystać spółkę do optymalizacji podatkowej i większych zarobków. Wraz z ebookiem otrzymasz aż 40 różnych wzorów dokumentów, które przydadzą Ci się do rejestracji spółki i późniejszego jej prowadzenia.


Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?

PDF Materiały dodatkowe

Chcesz zarabiać dwa razy więcej niewiele zmieniając w swoim życiu? To jest jak najbardziej możliwe. Nie musisz zmieniać pracy, pracować więcej ani obejmować nowych obowiązków. Możesz robić dokładnie to samo co teraz i dostawać na konto dwa razy większy przelew. Brzmi cudownie i… niewiarygodnie. Myślisz, że to ściema czy jakieś oszustwo? Zapewniam Cię, że tak nie jest. Słowem kluczem jest tutaj samozatrudnienie. Wiem też, że samozatrudnienie w Polsce źle się kojarzy. To wina mediów i polityków. W rzeczywistości jest zgoła odmiennie. Samozatrudnienie jest super korzystne dla pracownika (bo zarabiać może nawet dwa razy więcej) i dla pracodawcy. Niekorzystne jest jedynie dla państwa, bo nie może Cię ono tak mocno opodatkować.
Zobacz więc co możesz zrobić, aby podwoić swoje zarobki. Z tym poradnikiem dowiesz się jak skutecznie i bezpiecznie zmienić formę zatrudnienia. Ale to nie wszystko. Podwójne zarobki to bowiem dopiero początek. Pokażę Ci w jaki sposób możesz generować kolejne źródła dochodu i w jaki sposób najlepiej pomnażać pieniądze.


Nie dla jełopów, czyli jak odnieść sukces finansowy

PDF

Praktycznie każdy z nas marzy o odniesieniu sukcesu finansowego. I chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak wiele spraw w życiu ułatwiają i zapewniają spokój i bezpieczeństwo w życiu. Oczywiście każdy z nas ma inne wyobrażenia na temat niezależności finansowej. Jeden poczuje się spełniony finansowo, kiedy stać go będzie na wille w Monaco i własny odrzutowiec. Innemu wystarczy jedynie zapewnienie rodzinie materialnego spokoju, który przejawiać się będzie dobrym bytem i zapleczem oszczędnościowym. Nieważne jednak o jakim poziomie bogactwa myślisz. Ważne natomiast jest jaką ścieżką idziesz do tego sukcesu finansowego. Ten ebook pokaże Ci co musisz zrobić, aby ten sukces finansowy osiągnąć. I zapewniam Cię - to wcale nie jest jakieś mega trudne. Wystarczy zrealizować 6 kroków, które pozwolą Ci stać się osobą majętną, która nigdy więcej nie będzie musiała się martwić o pieniądze.


Jak szybko napisać dobry biznesplan i pozyskać pieniądze na rozwój biznesu

PDF Materiały dodatkowe

Rozwój firmy wiąże się najczęściej z pewnymi inwestycjami. Trzeba kupić maszyny, sprzęt, towar albo mieć środki na zatrudnienie nowych pracowników. Przedsiębiorcy nie zawsze mają środki własne, żeby takie inwestycje sfinansować samemu. Bardzo często muszą oni znaleźć zewnętrzne źródło finansowania czy to w postaci kredytu albo pożyczki z banku, dotacji z urzędu pracy lub Unii Europejskiej lub kapitału od inwestora. Zanim ktokolwiek wyłoży pieniądze na sfinansowanie Twojego pomysłu na biznes, będzie chciał mieć pewność, że taki biznes ma szansę odnieść sukces na rynku. Pomóc w tym może dobry biznesplan.
Jak zatem napisać taki dobry biznesplan, który pozwoli Ci zdobyć finansowanie Twojego biznesu? Najlepiej skorzystać z wiedzy zawartej w tym ebooku, który jest praktyczną instrukcją jak krok po kroku przygotować świetny biznesplan zarówno dla małych przedsięwzięć jak i wielomilionowych inwestycji. Z tą książką to naprawdę proste. W niecały dzień pracy stworzysz biznesplan, który oczaruje inwestora lub przekona urzędnika albo pracownika banku, że warto powierzyć Ci kapitał na rozwój wymarzonego biznesu. Ale to nie wszystko! Wraz z ebookiem dostaniesz gotowy wzór biznesplanu do urzędu pracy. Wystarczy go jedynie trochę przerobić na własne potrzeby i już możesz składać wniosek o dotację z urzędu pracy. W gratisie dostaniesz też dodatkowe poradniki: "Analiza SWOT" i "Plan marketingowy".