Fabryka wiedzy
pozwoli Ci zdobyć wiedzę biznesową nawet 32 razy szybciejOdpowiednia wiedza i edukacja dają Ci ogromną przewagę w pracy i w prowadzeniu własnego biznesu. Najłatwiej wiedzę zdobywać czytając dobre książki ekspertów. Tyle, że czytanie książek wymaga poświęcenia mnóstwo czasu i pieniędzy na zakup tych książek.

Dzięki 'Fabryce wiedzy' możesz wiedzę z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, finansów, inwestycji oraz rozwoju osobistego zdobywać dużo taniej i nawet 32 razy szybciej! Pomyśl jak to odmieniłoby Twoje życie zawodowe, rodzinne, a nawet towarzyskie, gdyby w miesiąc można było zdobyć wiedzę, na zdobywanie której normalnie potrzeba by było prawie 3 lata.

Chcę mieć dostęp do wersji demo 'Fabryki wiedzy'

'

Sprawdzam dane. Proszę czekać.

Streszczenia i recenzje książek

Czym jest 'Fabryka wiedzy'?

Wybraliśmy książki najbardziej poczytnych autorów z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, finansów, inwestycji oraz rozwoju osobistego, a następnie wyciągnęliśmy z nich samą esencję i najważniejsze myśli ekspertów. W ten sposób powstały opracowania, w których dostaniesz tą całą wiedzę w pigułce. Co więcej, w 'Fabryce wiedzy' znajdziesz opracowania książek niedostępnych na polskim rynku wydawniczym - bestsellery, które nie są przetłumaczone na język polski, a które biją rekordy popularności w USA i Europie.

Więcej informacji


Co zyskam mając dostęp do

Fabryki wiedzy?
Setki opracowań książek

Setki opracowań książek

Otrzymasz dostęp do aż 584 streszczeń książek biznesowych i samorozwojowych. Ale to nie wszystko. Co tydzień w serwisie pojawiają się nowe pozycje książkowe, a Ty masz dostęp do nich wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Poświęcając godzinę dziennie na czytanie, na przeczytanie jednej książki będziesz potrzebować około tygodnia czasu. Korzystając z 'Fabryki wiedzy' w ciągu tylko tej jednej godziny poznasz treści zawarte aż w 4 książkach.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Zdobywanie wiedzy nie tylko bywa trudne, ale i kosztowne. Ale nie tutaj! Za cenę zakupu 3-4 standardowych książek, tutaj dostaniesz nieograniczony dostęp do wszystkich opracowań książek najbardziej poczytnych autorów.

Bestsellery z całego świata

Bestsellery z całego świata

Wiemy, że chcesz być na bieżąco z nowinkami i czerpać najbardziej praktyczną wiedzę od największych ekspertów na świecie. Dlatego śledzimy rynek wydawniczy na całym świecie i tworzymy opracowania najlepiej sprzedających się książek z całego świata.

Wersja audio

Dostęp do wersji audio

Nie masz czasu na czytanie? To nie problem. Spora część opracowań dostępna jest również w wersji audio (audiobook). Możesz słuchać wybranych rozdziałów lub korzystać z naszego wygodnego Playera, gdzie stworzysz własną playlistę, którą możesz słuchać wszędzie.

Możliwość zlecania opracowań książek

Możliwość zlecania opracowań

Wpadła Ci w oko książka, z której wiedzę warto by przyswoić, a której nie ma jeszcze w 'Fabryce wiedzy'? Nie ma problemu. Daj nam znać, a nasz zespół zdobędzie książkę, przeczyta ją i przygotuje jej streszczenie. To Ty i inni użytkownicy decydujecie jakie książki mają się tutaj pojawiać.

Notatki

Proste notatki

Czytasz coś wartego zapamiętania? Może jakaś ważna myśl autora ze streszczenia książki wpadła Ci w oko? Zaznacz po prostu wybrany fragment i kliknij przycisk "Zapisz złotą myśl". I tyle wystarczy, żeby zrobić notatkę i móc później wracać do tych fragmentów, które mają szczególne znaczenie dla Ciebie.

Kluczowe informacje

Poznawaj kluczowe informacje

Nasze streszczenia książek to kompleksowe opracowania, zawierające tylko najważniejsze treści (samo "mięso"), bez zbędnego lania wody. Dzięki temu w kilkanaście minut przyswoisz kluczowe informacje i wiedzę, którą w praktyczny sposób wykorzystasz w swojej firmie lub pracy.

Wygoda

Wygoda

Już nie musisz targać ze sobą stosu książek, przesiadywać w bibliotece czy kupować książek w księgarni. Korzystając z 'Fabryki wiedzy' możesz zdobywać wiedzę i podnosić swoje kompetencje wszędzie i o każdej porze (np. siedząc wygodnie w domu na kanapie czy jadąc do pracy lub szkoły). Wystarczy, że masz dostęp do komputera lub smartfona.
Zdobywaj wiedzę

Zainwestuj w siebie

Inwestycja w wiedzę to najlepszy sposób na poprawienie swojego statusu materialnego. Czym więcej wiesz, tym więcej zarabiasz. Podnosząc swoje kompetencje i kwalifikacje łatwiej uzyskasz awans w pracy lub unikniesz błędów w prowadzeniu własnej firmy. Zdobywanie wiedzy zawsze się opłaca. Pomyśl w końcu o sobie i popraw znacząco jakość swojego życia dzięki niewielkiej inwestycji w wiedzę.

Zamów dostęp do 'Fabryki wiedzy' teraz