Czy Ty też chcesz ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ
W SWOJEJ FIRMIE?

Fabryka biznesu

Sukces w sprzedaży decyduje o sukcesie firmy! Żadna firma nie przetrwa na rynku, jeśli nie sprzedaje. Niestety przekonuje się o tym zdecydowana większość przedsiębiorców. Z badań firmy Euler Hermes wynika, że 30% firm upada w pierwszym roku działalności, a aż 70% po 5 latach! Głównym problemem według tego raportu jest duża konkurencja i bardzo niska rentowność firm. Mówiąc inaczej - firmy upadają, bo nie umieją sprzedawać.

A teraz szczera prawda. Większość firm działających na konkurencyjnym rynku zleca agencjom reklamowym prowadzenie kampanii marketingowych, które mają generować sprzedaż. Płacą za to od 10 do 20 tysięcy złotych miesięcznie, a często i więcej. Liczą, że wydając tak duże pieniądze na działania marketingowe i zlecając to "profesjonalnym" podmiotom, rozwiną sprzedaż i stworzą dochodowy biznes. Problem w tym, że tym agencjom reklamowym nie zawsze zależy na Twoim sukcesie. Dla nich najważniejsze to wziąć od Ciebie pieniądze. Nie wierzysz? Spróbuj znaleźć na rynku agencję reklamową, która poprowadzi Ci kampanię marketingową tylko za udział w zyskach ze sprzedaży i bez żadnych stałych opłat miesięcznych. Skoro są tacy super w tym co robią, to dlaczego nie chcą zrezygnować ze stałej opłaty miesięcznej? Przecież na prowizji ze sprzedaży mogli by zarobić więcej.

Pamiętaj, że zlecając działania marketingowe agencji reklamowej, to tylko Ty ryzykujesz! Ty wykładasz pieniądze na budżet reklamowy, opłaty i wynagrodzenie agencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, to i tak wszyscy będą zadowoleni. Wszyscy oczywiście oprócz Ciebie. Zarobi agencja reklamowa, zarobią osoby/firmy przygotowujące materiały reklamowe, zarobią w końcu reklamobiorcy (np. Facebook, Google). Stratny będziesz tylko Ty i Twoja firma.

I teraz ważna uwaga. To wcale nie oznacza, że masz nie korzystać z usług agencji reklamowych. Agencja reklamowa może Ci pomóc "ogarnąć" to od strony technicznej (w końcu nie musisz się znać na wszystkim). Ty jednak musisz ustalić kierunek działań. To Ty najlepiej wiesz jaki masz produkt, jakie są jego zalety i wady, kto jest jego głównym odbiorcą itd. To Ty masz powiedzieć agencji reklamowej co ma robić, a nie liczyć na ich pomysły i kreatywność. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma odniosła sukces, to musisz się zaangażować w proces sprzedaży.

Na szczęście dzisiejszy świat daje Ci całą masę narzędzi i cudownych rozwiązań, które możesz wdrożyć w swoim biznesie bardzo szybko i tak samo szybko zobaczyć efekty. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie musisz marnować czasu i tracić pieniędzy na poszukiwania tych rozwiązań. Wszystko to masz bowiem na wyciągnięcie ręki (lub mówiąc inaczej - na jedno kliknięcie). To właśnie dla takich przedsiębiorców jak Ty powstała 'Fabryka biznesu'. Znajdziesz tutaj praktyczne wskazówki marketingowe, sprzedażowe i biznesowe, które możesz od razu wykorzystać w swojej firmie, aby szybko zwiększyć sprzedaż i rozwinąć swoje przedsiębiorstwo. Wyszukujemy dla Ciebie najnowszych nowinek i nowych trendów w biznesie, marketingu i sprzedaży na całym świecie od najlepszych sprzedawców i marketerów oraz od odnoszących sukcesy przedsiębiorców. Następnie tłumaczymy to wszystko i przygotowujemy w formie prostych do wdrożenia wskazówek. Wskazówki te dostajesz na maila, ale masz do nich również cały czas dostęp za pośrednictwem platformy.


Jak wykorzystać 'Fabrykę biznesu' do rozwoju własnej firmy?

 1. Wdrażaj w firmie nowe strategie marketingowe i korzystaj z praktycznych wskazówek marketingowych
 2. Stosuj triki i wskazówki, aby zwiększać sprzedaż w firmie
 3. Naucz się tworzyć perswazyjne reklamy
 4. Wykorzystuj dostępne narzędzia do łatwiejszego prowadzenia biznesu
 5. Korzystaj z rad innych doświadczonych przedsiębiorców, sprzedawców i ekspertów biznesu
 6. Wdrażaj nowe modele biznesowe
 7. Korzystaj z pomysłów na nowy biznes i rozwój już istniejącego przedsiębiorstwa
Streszczenia i recenzje książek


Co znajdę w 'Fabryce biznesu' w wersji Premium?

'Fabryka biznesu' to nie tylko cotygodniowy mail ze wskazówkami sprzedażowymi, marketingowymi i biznesowymi. To także dedykowana platforma dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców, która dla Twojej wygody została podzielona na następujące sekcje:

 • Marketing - praktyczne porady i nowe strategie marketingowe, które łatwo wdrożysz w swoim biznesie.
 • Sprzedaż - przydatne triki i wskazówki, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż w firmie bez inwestowania dużych pieniędzy.
 • Biznes - porady i wskazówki dotyczące rozwoju własnej firmy, pomysły na biznes oraz różne modele biznesowe.
 • Artykuły - najlepsze artykuły o biznesie, sprzedaży i marketingu, które pojawiły się w zagranicznych serwisach internetowych.
 • Skuteczne reklamy - porady i wskazówki jak tworzyć skuteczne reklamy czyli w jaki sposób pisać perswazyjne teksty reklamowe na podstawie przykładów reklam, które generowały największą sprzedaż.
 • Narzędzia - pogrupowane według kategorii narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu.
 • Archiwum newsletterów - lista wszystkich wysłanych newsletterów 'Fabryki biznesu'.
Co zyskam mając dostęp Premium do

Fabryki biznesu?
Cotygodniowy mail

Cotygodniowy mail

W każdą środę otrzymasz maila z praktycznymi wskazówkami marketingowymi i sprzedażowymi. Samo "mięso". Krótkie i zwięzłe porady od doświadczonych przedsiębiorców o tym jak możesz zwiększyć sprzedaż i rozwinąć swoją firmę.

Dostęp do platformy

Dostęp do platformy

Nie całą wiedzę jestem Ci w stanie wysyłać na maila (byłoby tego za dużo), dlatego otrzymasz dostęp do platformy 'Fabryka biznesu'. Znajdziesz tam artykuły marketingowe i sprzedażowe, przydatne narzędzia biznesowe, poradniki i wiele innych rzeczy.

Przewaga w biznesie

Przewaga w biznesie

Otrzymując dostęp do najlepszych taktyk, strategii i narzędzi zyskujesz wręcz "nieuczciwą" przewagę nad Twoją konkurencją. Wykorzystaj więc nowinki i triki sprzedażowe i marketingowe oraz wskazówki biznesowe do szybszego rozwoju swojego biznesu.

Gotowe rozwiązania

Gotowe rozwiązania

Znajdziesz tutaj gotowe i opisane prostym językiem rozwiązania biznesowe, marketingowe i sprzedażowe, które z powodzeniem wykorzystują najbardziej innowacyjne firmy na świecie. Możesz je wdrożyć w swoim biznesie nawet w kilkanaście minut i od razu zobaczyć wyniki.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Nie trać czasu na szukanie i testowanie nowych rozwiązań i strategii marketingowych i sprzedażowych. Zrobiliśmy to za Ciebie, a w 'Fabryce biznesu' znajdziesz wszystko co potrzebne do rozwoju własnej firmy i zwiększania sprzedaży.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Nie musisz już płacić ogromnych pieniędzy agencjom reklamowym, które i tak nie poświęcają odpowiedniej uwagi Twojej firmie i najczęściej osiągają mierne wyniki. Dzięki poradom i wskazówkom z 'Fabryki biznesu' zobaczysz, że marketing to nic trudnego i można go robić samemu.Ile to jest dla Ciebie warte?

Inwestycja w marketing, o ile jest dobrze robiony, to dla każdej firmy najlepsza z możliwych inwestycji. No bo jak nazwać działania, które dają Ci zwrot kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy większy niż zainwestowana kwota. Problem w tym, że nie każdy wie w jaki sposób powinno robić się marketing, żeby przynosił takie zwroty. Doświadczenie pokazuje, że nawet agencje reklamowe czyli firmy, które profesjonalnie zajmują się działaniami marketingowymi, nie zawsze są w stanie generować zyski dla klienta.

A teraz zastanów się przez chwilę jaki wpływ na Twoją firmę miałby kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży. Co by się zmieniło w Twoim życiu, gdyby się tą sprzedaż udało zwiększyć kilkukrotnie? A co by się stało, gdyby udało Ci się sprzedawać kilkadziesiąt razy więcej niż teraz? Jak rozwinąłby się Twój biznes i jak poprawiła Twoja sytuacja materialna, gdyby udało Ci się tak bardzo poprawić wyniki sprzedaży?

Takie spektakularne wzrosty sprzedaży są jak najbardziej możliwe. Tyle, że jeśli nie udało Ci się tego do tej pory zrobić, to prawdopodobnie Twój marketing nie jest tak skuteczny. Musisz coś w nim zmienić, znaleźć inny sposób na dotarcie do klienta i przekonanie go, że warto u Ciebie kupować. Trzeba jednak wiedzieć co zmienić w swoich działaniach marketingowych, wiedzieć co zrobić, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Potrzebny Ci dostęp do świetnych pomysłów sprzedażowych, skutecznych strategii marketingowych, spektakularnych trików handlowych i niezawodnych wskazówek biznesowych. To wszystko znajdziesz w 'Fabryce biznesu'.

A teraz pomyśl ile taka wiedza jest dla Ciebie warta. Może już płacisz jakiejś agencji reklamowej kilka/kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie za prowadzenie działań marketingowych? A może jeździsz na szkolenia za 2-3 tysiące złotych albo kupujesz kursy za 1-2 tysiące złotych. To co powiesz na dostęp Premium do 'Fabryki biznesu' za jedynie ułamek tej kwoty?

Wiem, że wiedza jaką otrzymasz w 'Fabryce biznesu' jest warta 2-3 tysiące złotych (tyle kosztuje normalnie dobry kurs internetowy). Wiem też, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, chociaż wiedza tu zawarta jest jak najbardziej warta tej ceny (w końcu pomoże Ci znacząco zwiększyć sprzedaż w firmie, a tym samym zwiększyć Twoje zyski). Dlatego gotów jestem obniżyć cenę 2-3 krotnie, tak aby dostęp kosztował około 1000 zł, bo w takiej cenie docelowo chcę sprzedawać 'Fabrykę biznesu'.

Żeby pomóc Ci podjąć decyzję o dołączeniu do 'Fabryki biznesu' w wersji Premium, przez jakiś czas zastosuję promocyjną cenę 369 zł. To około 1 zł dziennie za dostęp do wiedzy, która pozwoli Twojej firmie wystrzelić. A złotówka dziennie to koszt najtańszej bułki lub małej butelki wody mineralnej. To znacznie mniej niż musisz zapłacić za chleb, masło czy bilet autobusowy.

Nie wiem jak długo będę w stanie utrzymać cenę 369 zł. Może okazać się, że jak wejdziesz tutaj jutro, to cena gwałtownie wzrośnie. Wykorzystaj więc szansę na zdobycie dostępu Premium do 'Fabryki biznesu' za jedyne:

369 zł

za rokMyślę, że każda osoba, która poważnie myśli o swojej przyszłości i rozwoju swojego biznesu, będzie w stanie ponieść taki koszt.

Pamiętaj, że ta oferta jest limitowana, a cena może gwałtownie wzrosnąć! Może wolisz poczekać… ale… nie widzę sensu, aby płacić za to samo więcej.ZAMÓW DOSTĘP DO FABRYKI BIZNESU JUŻ TERAZ

Zdobywanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży nigdy nie było tak proste.

BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Inwestycja w wiedzę to zawsze najlepsza inwestycja. Co więcej, jest to najpewniejsza inwestycja jaką można zrobić. Na niej się po prostu nie da stracić. To czego się nauczysz nikt Ci nie zabierze. Ze zdobytej wiedzy i doświadczenia możesz korzystać całe życie. Bazując na swoich umiejętnościach będziesz zarabiać przez całą swoją zawodową karierę.

Aby ułatwić Ci decyzję o inwestycji w swoją wiedzę, biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z 'Fabryki biznesu'. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Gwarancja satysfakcji

Jak to możliwe?

Tak, wiem... wiele osób zastanawia się jak to możliwe...

Są dwa powody, dla których to robię:

Po pierwsze: jestem pewny jakości wiedzy zawartej w 'Fabryce biznesu', a opinie klientów to tylko potwierdzają.

Po drugie: mam ogromny szacunek do Ciebie jako Klienta. Dlatego jeśli uznasz, że wiedza przekazywana w 'Fabryce biznesu' nie jest dla Ciebie, nie będę chciał Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.

Zobacz, przetestuj bez żadnego ryzyka.

Masz pełne 14 dni na testowanie 'Fabryki biznesu'.

Czytaj, notuj i ucz się przez 14 dni bez żadnego ryzyka.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 14 dni na zwrot pieniędzy
.