Czy Ty też CHCESZ ZDOBYWAĆ WIEDZĘ
SZYBCIEJ I ZARABIAĆ
PRZEZ TO
DUŻO WIĘCEJ?

Fabryka wiedzy
W dzisiejszych czasach tylko odpowiednia edukacja i wiedza dają gwarancję udanego i szczęśliwego życia. To nie żart. Można stracić majątek przez wrogie działania fiskusa czy nie zawsze zgodne z prawem zachowania komornika. I to nawet jeśli to nie Twoja wina. Jednak raz zdobytej wiedzy i kompetencji nikt Ci nie zabierze.

Jest wiele sposobów zdobywania wiedzy. Jednym z najskuteczniejszych jest zdobywanie wiedzy poprzez czytanie książek. Książek jest jednak tak dużo, że naprawdę ciężko znaleźć te właściwe, a nikt na świecie nie ma tyle czasu, żeby przeczytać je wszystkie. Czytanie jednej tylko książki tygodniowo to dla większości osób zadanie praktycznie niewykonalne. Czasami wynika to z lenistwa, ale coraz częściej z braku czasu. Jednak jeśli nie czytasz, to nie zdobywasz nowych informacji i nie przyswajasz nowej wiedzy. Stoisz w miejscu jeśli chodzi o Twój rozwój.

Nie marnuj więc czasu, którego i tak masz pewnie niewiele. Nie czytaj książek, które niewiele pomogą Ci w Twoim rozwoju i zdobywaniu potrzebnej Ci wiedzy. Skup się na książkach prawdziwych ekspertów, których wiedza i doświadczenie mogą pomóc Tobie. W jaki więc sposób dobierać książki, które musisz przeczytać?

To nie jest niestety prosta sprawa. Każdy z nas ma inną wiedzę i doświadczenia. Jedni potrzebują książek poruszających bardziej zaawansowaną tematykę, a inni dopiero zaczynają i potrzebują podstaw. Niestety recenzje książek nie zawsze rozwiązują ten problem, bo tak naprawdę są opinią osoby, która tą recenzję napisała. Dużo lepszym pomysłem byłoby zapoznanie się z pełnym streszczeniem książki. I taką możliwość daje Ci 'Fabryka wiedzy'.

Wyobraź sobie, że znajomy polecił Ci jakąś książkę. Jemu się strasznie podobała i mówi, że z niej dużo wyniósł. Czy spodoba się i Tobie? Nie wiadomo. Może tak, może nie. Własną opinię o książce możesz sobie wyrobić czytając jej pełne streszczenie. W 15 minut poznasz wszystkie ważniejsze myśli autora, dowiesz się dokładnie co książka zawiera i przekonasz się, czy jest to książka dla Ciebie. Jeśli tak - możesz śmiało ją kupić i przeczytać w całości. Jeśli uznasz, że wiedza w niej zawarta nie jest dla Ciebie niezbędna, wystarczy że poprzestaniesz na przeczytaniu streszczenia. Nie trzeba wtedy kupować książki, ani spędzać długich godzin na jej czytaniu. W tym samym czasie możesz przeczytać nawet 32 streszczenia innych książek.

'Fabryka wiedzy' to też doskonały sposób na przypomnienie sobie treści książek, które były przez Ciebie przeczytane już wcześniej. Mało kto pamięta co dokładnie było w książce, a jeszcze mniej osób robi notatki podczas czytania. Zapoznanie się z obszernym streszczeniem książki pozwoli Twojemu mózgowi odświeżyć pewne informacje i przypomnieć sobie treść książki. Nie ma więc potrzeby ponownego czytania książki, jeśli z niej niewiele pamiętasz, a nie masz zrobionych do niej notatek.

Czy wiesz, że wielu prezesów dużych firm na świecie zleca swoim asystentom czytanie książek, a później mają oni im te książki zreferować? Ty też możesz się poczuć jak prezes wielkiej firmy, a jako asytstenta użyć 'Fabrykę wiedzy'. W 15-20 minut przeczytasz streszczenie książki, która Cię interesuje. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię książki w serwisie, to możesz zlecić jej przeczytanie i opracowanie do niej streszczenia naszym redaktorom. Czyli praktycznie możesz zrobić to samo co ten prezes, tylko tyle, że nie musisz płacić kokosów swojemu asystentowi. Genialne, prawda?


Jak wykorzystać 'Fabrykę wiedzy' do zdobywania wiedzy?

 1. Cierpisz na wieczny brak czasu niczym prezes dużej firmy i nie możesz go poświęcić na czytanie książek? Zacznij czytać ich streszczenia. W 15 minut zaznajomisz się z najważniejszymi myślami autora i poznasz treść książki w szczegółach.
 2. Lubisz czytać książki, ale nie wiesz którą warto kupić i poświęcić czas na jej przeczytanie? Poznaj jej treść zanim zdecydujesz o jej zakupie. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze na zakup książek, które niekoniecznie muszą być dla Ciebie.
 3. Nie pamiętasz treści książki przeczytanej kilka lat temu? To nie problem. Przypomnij sobie o czym ona była czytając obszerne streszczenie książki w 'Fabryce wiedzy'.
 4. Potrzebujesz zdobyć wiedzę szybko i wygodnie? Zdobywaj wiedzę ekspercką z dziedziny biznesu, finansów, inwestycji, marketingu i sprzedaży oraz rozwoju osobistego nawet 32 razy szybciej.
 5. Nie masz dostępu do książki lub nie jest ona tłumaczona na język polski? Sprawdź - może jest już w 'Fabryce wiedzy' i możesz poznać jej treść. Jeśli nie, to zleć nam jej przeczytanie i stworzenie opracowania specjalnie dla Ciebie. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat - w ramach wcześniej wykupionego abonamentu do 'Fabryki wiedzy'.
Streszczenia i recenzje książek


Czym jest 'Fabryka wiedzy'?

Zobacz poniższy film, aby zrozumieć czym jest 'Fabryka wiedzy' i jakie Ci da korzyści:

Co znajdę w 'Fabryce wiedzy'?

Skupiliśmy się głównie na książkach z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, inwestycji oraz rozwoju osobistego. Ale w bibliotece 'Fabryki wiedzy' są zgromadzone opracowania książek eksperckich niemal ze 100 różnych gatunków tematycznych np. psychologii, filozofii, historii, religii, socjologii, zdrowia, diety i zasad zdrowego żywienia itd.

Znajdziesz tutaj opracowania książek najbardziej poczytnych autorów oraz ekspertów z Polski i całego świata. Nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić. Wspomnę tylko kilka takich najbardziej znanych nazwisk jak Robert T. Kiyosaki, Tony Robbins, Dale Carnegie, Brian Tracy, Nicholas Nassim Taleb, Peter Drucker, Tim Ferriss, T Harv Eker, Mark Skousen, Doug Casey czy Stephen R. Covey.

Zapytasz pewnie czy znajdę tutaj opracowanie każdej książki. No niestety tak dobrze to nie jest. Na świecie zostało wydanych miliony książek, pewnie brakło by Ci życia, żeby przeczytać same ich tytuły. Tylko na polskim rynku wydawniczym pojawia się ponad 100 książek dziennie. Nie ma więc fizycznej możliwości wszystkich ich przeczytać i opracować. To po prostu niemożliwe.

'Fabryka wiedzy' to jednak przede wszystkim miejsce dla takich osób jak Ty. Bowiem to Ty wiesz najlepiej z jakich książek chcesz czerpać wiedzę. Dlatego każdy z użytkowników 'Fabryki wiedzy' może nam zgłaszać książki, które powinny się tu znaleźć. Jeśli zgłoszona przez Ciebie książka będzie odpowiadać tematyce tego serwisu (czyli np. nie będzie to książka fabularna) i da się dla niej stworzyć sensowne opracowanie, to takie opracowanie powstanie i znajdzie się w 'Fabryce wiedzy'.
Co zyskam mając dostęp do

Fabryki Wiedzy?
Setki opracowań książek

Setki opracowań książek

Liczba opracowań książek najbardziej poczytnych autorów jest pokaźna. Ale to nie wszystko. Co tydzień w serwisie pojawiają się nowe pozycje książkowe, a Ty masz dostęp do nich wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Poświęcając godzinę dziennie na czytanie, na przeczytanie jednej książki będziesz potrzebować około tygodnia czasu. Korzystając z Fabryki Wiedzy w ciągu tylko tej jednej godziny poznasz treści zawarte aż w 4 książkach.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Zdobywanie wiedzy nie tylko bywa trudne, ale i kosztowne. Ale nie tutaj! Za cenę zakupu 2-3 standardowych książek, tutaj dostaniesz nieograniczony dostęp do opracowań setek książek najbardziej poczytnych autorów.

Bestsellery z całego świata

Bestsellery z całego świata

Wiemy, że chcesz być na bieżąco z nowinkami i czerpać najbardziej praktyczną wiedzę od największych ekspertów na świecie. Dlatego śledzimy rynek wydawniczy na całym świecie i tworzymy opracowania najlepiej sprzedających się książek z całego świata.

Możliwość zlecania opracowań książek

Możliwość zlecania opracowań

Wpadła Ci w oko książka, z której wiedzę warto by przyswoić, a której nie ma jeszcze w Fabryce Wiedzy? Nie ma problemu. Daj nam znać, a nasz zespół zdobędzie książkę, przeczyta ją i przygotuje jej streszczenie. To Ty i inni użytkownicy Fabryki Wiedzy decydujecie jakie książki mają się pojawiać w serwisie.

Wygoda

Wygoda

Już nie musisz targać ze sobą stosu książek, przesiadywać w bibliotece czy kupować książek w księgarnii. Korzystając z Fabryki Wiedzy możesz zdobywać wiedzę i podnosić swoje kompetencje wszędzie i o każdej porze (np. siedząc wygodnie w domu na kanapie czy jadąc autobusem do pracy lub szkoły). Wystarczy, że masz dostęp do komputera lub smartfona.

Poznaj funkcjonalności 'Fabryki wiedzy'

 1. Masz możliwość wyszukiwania opracowań książek najbardziej poczytnych autorów i ekspertów z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, finansów, inwestycji oraz rozwoju osobistego. Szukaj po tytule polskim, oryginalnym, nazwisku autora lub przeglądając katalog gatunków książek.
 2. Twórz własną biblioteczkę książek. Zaznaczaj opracowania, które chcesz przeczytać. Kiedy zaczniesz je czytać Twoja biblioteczka automatycznie będzie się porządkować na książki aktualnie czytane, przeczytane i do przeczytania.
 3. Tworzenie notatek nigdy nie było tak proste. Po prostu zaznacz fragment tekstu, który jest dla Ciebie ważny i dodaj go jednym przyciskiem do swoich notatek - do tak zwanych 'Złotych myśli'.
 4. Sprawdzaj co nowego pojawiło się w 'Fabryce wiedzy' oraz jakie opracowania książek wkrótce będą dostępne.
 5. Nie możesz znaleźć opracowania jakieś książki? To nie problem. Zleć nam jej przeczytanie i przygotowanie opracowania do niej.
 6. Nie trać czasu. Zanim przeczytasz opracowanie książki możesz sprawdzić o czym ona jest i dla kogo jest przeznaczona. Zapoznaj się też z krótką biografią autora.


Ile to jest dla Ciebie warte?

Pomyśl tylko jak mogłoby się zmienić Twoje życie, gdybyś posiadł/posiadła tą wiedzę zawartą w tych wszystkich książkach. Jak mogłaby wyglądać Twoja sytuacja zawodowa, gdybyś zdobył/zdobyła te wszystkie kompetencje? O ile łatwiej byłoby Ci prowadzić własną firmę opierając się na doświadczeniach tych wszystkich ekspertów biznesu? Pomyśl tylko ile czasu możesz zaoszczędzić zdobywając tą wiedzę za pośrednictwem 'Fabryki wiedzy'. Jak myślisz ile to może być dla Ciebie warte?

Próbując ustalić cenę dostępu do 'Fabryki wiedzy' skontaktowałem się z dwoma zaznajomionymi ekspertami od spraw sprzedaży. Pokazałem im dokładnie jak wygląda i co zawiera 'Fabryka wiedzy'. Poprosiłem ich o wycenę. Chciałem, aby powiedzieli mi wprost, ile powinien kosztować dostęp do tej wiedzy. Jeden z nich ocenił, że nie powinienem sprzedawać dostępu za mniej niż 1000 zł za rok. Drugi zasugerował cenę w przedziale 1200-1300 zł rocznie. Obaj powiedzieli, że to byłaby uczciwa cena, mając na uwadze ilość wiedzy tam zgromadzonej.

Długo nad tym myślałem, bo wiem, że wiele osób nie jest w stanie ponieść wydatku rzędu 1000 zł. Z drugiej jednak strony za taką ceną przemawiają ponoszone koszty. Zdaję sobie jednak sprawę, że wiedza tu zawarta może odmienić życie i los wielu ludzi. Dlatego postanowiłem, że przynajmniej na początku, cena za dostęp do 'Fabryki wiedzy' nie może przekroczyć 1 zł dziennie. Koszt 1 zł dziennie to koszt najtańszej bułki czy małej butelki wody mineralnej. Myślę, że każda osoba, która poważnie myśli o swojej przyszłości, będzie w stanie ponieść taki koszt.

Ale ponieważ startujemy dopiero z serwisem i zależy nam na użytkownikach, którzy pomogą nam w jego rozwoju, to nie zapłacisz teraz 365 zł. Ba! Nie zapłacisz nawet połowy tej ceny. Wiem, muszę być szalony, ale postanowiłem, że pierwszych tysiąc osób, które wykupi dostęp do 'Fabryki wiedzy' na rok zapłaci jedynie:

199 zł

za rokDlaczego jest tak tanio?

Cena 199 zł rzeczywiście jest bardzo atrakcyjna, ale długo się taka nie utrzyma. Chcemy pozyskać 1000 użytkowników, którzy będą decydować o dalszym rozwoju 'Fabryki wiedzy'.Ci pierwsi użytkownicy będą mieli największy wpływ na to, jakie opracowania książek pojawią się w serwisie. To właśnie Ci użytkownicy pewnie podzielą się opiniami o nas wśród swoich znajomych lub w sieci. Dlatego właśnie chciałem nagrodzić tych pierwszych 1000 osób, które do nas dołączą. Tak niska cena ma być formą podziękowania za Wasze zaufanie.
Zgodnie z naszą polityką cenową cena produktu nigdy nie będzie mniejsza. Byłoby to nie fair w stosunku do osób, które nam zaufały i kupiły produkt wcześniej. Nie kupisz więc nigdy dostępu do 'Fabryki wiedzy' taniej niż teraz. Cena będzie tylko rosła. Nie zwlekaj, więc i kup teraz za 199 zł dostęp do 'Fabryki wiedzy'. Pamiętaj też, że dzięki naszej gwarancji satysfakcji (o tym poniżej) niczym nie ryzykujesz.

ZAMÓW DOSTĘP DO FABRYKI WIEDZY JUŻ TERAZ

Zobacz jak proste i szybkie może być zdobywanie wiedzy ekspertów.

TWOJE KORZYŚCI

 • Setki opracowań książek
 • Oszczędność czasu
 • Oszczędność pieniędzy
 • Bestsellery z całego świata
 • Możliwość zlecania opracowań
 • Wygoda

Co mówią o 'Farbyce wiedzy' nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które już korzystają z 'Fabryki wiedzy'

Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie wymagające wielu poświęceń. Pamiętam, że zwłaszcza początki były trudne i pomimo mojego ogromnego zaangażowania w budowanie biznesu nie udało się uniknąć wielu błędów. Dużo się dzięki temu nauczyłem, ale wielu wpadek udałoby mi się uniknąć, gdybym miał wtedy większą wiedzę i doświadczenie. Bo właśnie odpowiednia wiedza i doświadczenie decyduje o sukcesie firmy. Ja tą wiedzę i doświadczenie zdobywałem na własnych błędach. Ty dzięki 'Fabryce wiedzy' możesz korzystać z wiedzy i doświadczeń najbardziej znanych przedsiębiorców i ekspertów biznesu, a tym samym uczyć się na cudzych błędach. Dzięki temu możesz rozwinąć swoją firmę dużo szybciej i uniknąć wielu kosztownych pomyłek.

Michał KliszczakFounder i CEO w EACTIVE #wiemyjak

Dużo czytam, bo wiem, że wiedza i informacje dają dużą przewagę w biznesie. Niestety liczne moje obowiązki w firmie jak i w domu nie pozwalają mi czytać tyle ile bym naprawdę chciał. Moja lista pozycji książkowych do przeczytania stale się wydłuża. Na szczęście odkryłem niedawno serwis LiczNaSiebie.pl i 'Fabrykę wiedzy', gdzie znalazłem setki opracowań książek. Fajnie i szybko się je czyta, ale przede wszystkim zawierają one wszystkie najważniejsze idee ekspertów. To tak jakbyś dostał całą wiedzę zawartą w książce w małej pigułce, którą jesteś w stanie przyswoić w 15-20 minut. Co więcej 'Fabryka wiedzy' pozwoliła mi przypomnieć sobie treść wielu poradników, które czytałem kilka lat temu, a do których chciałem wrócić. Gorąco polecam serwis i trzymam kciuki za jego dalszy rozwój, bo to świetny pomysł na zdobywanie wiedzy.

Przemysław WitkowskiDyrektor handlowy w START Parking

Praktycznie codziennie na rynku książek pojawia się jakaś ciekawa pozycja związana z tematem samorozwoju. Książek jest tak dużo, że nie wiadomo co wybrać. Najchętniej przeczytałabym wszystko, ale brakłoby mi na to życia. Dzięki 'Fabryce wiedzy' mogę zapoznać się z treścią danej książki i ocenić czy warto po nią sięgnąć. Serwis po prostu pomaga mi przefiltrować lektury i wybrać te najlepsze do czytania. To pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Aleksandra SzkudlarekArchitekt
BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Inwestycja w wiedzę to zawsze najlepsza inwestycja. Co więcej, jest to najpewniejsza inwestycja jaką można zrobić. Na niej się po prostu nie da stracić. To czego się nauczysz nikt Ci nie zabierze. Ze zdobytej wiedzy i doświadczenia możesz korzystać całe życie. Bazując na swoich umiejętnościach będziesz zarabiać przez całą swoją zawodową karierę.

Aby ułatwić Ci decyzję o inwestycji w swoją wiedzę, biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z 'Fabryki wiedzy'. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Gwarancja satysfakcji

Jak to możliwe?

Tak, wiem... wiele osób zastanawia się jak to możliwe...

Są dwa powody, dla których to robię:

Po pierwsze: jestem pewny jakości wiedzy zawartej w 'Fabryce wiedzy', a opinie klientów to tylko potwierdzają.

Po drugie: mam ogromny szacunek do Ciebie jako Klienta. Dlatego jeśli uznasz, że wiedza przekazywana w 'Fabryce wiedzy' nie jest dla Ciebie, nie będę chciał Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.

Zobacz, przetestuj bez żadnego ryzyka.

Masz pełne 30 dni na testowanie 'Fabryki wiedzy'.

Czytaj, notuj i ucz się przez 30 dni bez żadnego ryzyka.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 30 dni na zwrot pieniędzy
.Dodaj 'Fabrykę wiedzy' do koszyka zakupów teraz