Poświęć tylko 15 MINUT DZIENNIE, A NAUCZYSZ SIĘ
TWORZYĆ DOCHODOWY BIZNES,
NAWET JEŚLI NIE MASZ ODPOWIEDNIEJ
WIEDZY I ŚRODKÓW

Fabryka wiedzy

Marzysz o własnym biznesie i niezależności? Masz już dość kiepskiej pracy na etacie i chcesz coś w końcu zmienić w swoim życiu? A może masz obawy przed prowadzeniem własnej firmy bo wcześniejszy Twój biznes okazał się porażką?

Pokażę Ci w jaki sposób możesz z powodzeniem założyć i prowadzić dochodową firmę bez wystarczającej wiedzy biznesowej i odpowiednich środków, poświęcając jedynie 15 minut dziennie na czytanie lub słuchanie streszczeń książek biznesowych i samorozwojowych.


Dlaczego dla wielu osób własny biznes to tylko niespełnione marzenie?

Wiele osób pragnie mieć własną firmę. Chce dobrze zarabiać, być niezależnym i chce się realizować. Niektóre z tych osób próbowały swoich sił w biznesie, ale dla większości z nich przygoda pod tytułem "własna firma" zakończyła się niepowodzeniem. A pozostałe osoby znalazły sobie jakąś wymówkę i nigdy własnej firmy nie założyły.

Czy wiesz, jakie są główne powody, dla których ludzie rezygnują z marzeń o własnej firmie? Tymi wymówkami prawie zawsze jest brak odpowiednich środków do założenia i prowadzenia firmy oraz brak odpowiedniej wiedzy.

Większość niedoświadczonych przedsiębiorców przecenia ważność kapitału w sukcesie firmy. Wiele działalności jesteś w stanie prowadzić posiadając naprawdę niewielki kapitał na start, a już na pewno potrzeba dużo mniej pieniędzy na początek niż myślisz. A nawet jeśli chcesz działać w branży, gdzie potrzebujesz naprawdę dużych środków finansowych na start, to taki kapitał jesteś w stanie dość łatwo pozyskać (i nie mówię tu o kredycie bankowym).


Co decyduje o sukcesie w biznesie?

Dużo ważniejszą rolę w sukcesie firmy odgrywa wiedza i doświadczenie przedsiębiorcy. Spokojnie jesteś w stanie generować zyski i rozbudowywać własny biznes, jeśli wiesz w jaki sposób zdobywać klientów, jak robić dobry marketing, jak zatrudniać właściwych ludzi, jak zarządzać firmą i jak budować odpowiednie relacje biznesowe. Tego wszystkiego można się oczywiście nauczyć. Nauka jednak jest kosztowna i zabiera bardzo dużo czasu. Ale czy na pewno?

Jeśli nie masz czasu ani worka pieniędzy na studiowanie i szkolenia, to mam dla Ciebie najlepsze z możliwych rozwiązań. Możesz teraz posiąść wiedzę i uczyć się na doświadczeniach prawdziwych ekspertów i praktyków biznesu.

Nie wiem czy wiesz, ale praktycznie każdy ekspert wydał jedną lub kilka książek, w których dzieli się wiedzą i doświadczeniami (inaczej nikt by go za eksperta nie uważał). Najłatwiejszym więc sposobem na zdobycie wiedzy biznesowej jest… czytanie książek o tej tematyce.

Książki mają wiele zalet. Znajdziesz tam naprawdę wartościową wiedzę. Możesz je czytać w wolnej chwili i w dowolnym miejscu. Mają też jednak wady. Książkę trzeba kupić (a więc za nią zapłacić) i nie zawsze uda się ją dostać. Wiele świetnych pozycji nie jest przetłumaczonych na język polski, więc trzeba biegle posługiwać się chociaż językiem angielskim. Jednak największą wadą książek biznesowych i samorozwojowych jest to, że są one… nudne. To nie są książki przygodowe czy kryminały, które można wręcz pochłaniać jedną za drugą. I pewnie dlatego tylko najbardziej zdeterminowane osoby czytają te książki.

Ale wspomniałem, że jest wręcz idealne rozwiązanie. Tym rozwiązaniem jest 'Fabryka wiedzy'.Pokażę Ci jak łatwo możesz zwiększyć swoje kompetencje i zarabiać więcej

Jeśli czujesz, że brakuje Ci odpowiedniej wiedzy i nie możesz ruszyć z miejsca, pomimo tego, że się starasz i robisz wszystko, żeby coś w tym swoim życiu zmienić. Jeśli widzisz, że kolejny kurs, szkolenie czy zakupiona przez Ciebie książka okazały się tylko stratą czasu oraz pieniędzy i nic nie zmieniły w Twoim życiu. To powiem Ci - jesteś we właściwym miejscu. Poznaj 'Fabrykę wiedzy', która odmieni Twoje życie zawodowe. Wykorzystaj praktyczną wiedzę tutaj zgromadzoną, aby zyskać szansę na wymarzone życie i sukces.

Nie marnuj więc czasu, którego i tak masz pewnie niewiele. Przestań czytać książki, które niewiele pomagają Ci w Twoim rozwoju i zdobywaniu potrzebnej Ci wiedzy. Nie kupuj szkoleń i kursów od ludzi, którzy żyją tylko z ich sprzedaży, bo nie znajdziesz tam praktycznej wiedzy. Zamiast tego skup się na zdobywaniu wiedzy od prawdziwych ekspertów i praktyków biznesu. Tylko zdobycie takiej wiedzy jest w stanie Ci zagwarantować pożądane zmiany w Twoim życiu i dojście do dużego majątku.

Taką właśnie praktyczną wiedzę biznesową i wskazówki od prawdziwych przedsiębiorców znajdziesz w 'Fabryce wiedzy'. Znajdują się tutaj bowiem streszczenia książek o tematyce biznesowej i samorozwojowej. Zamieszczamy tutaj tylko opracowania książek największych autorytetów z dziedziny finansów, inwestycji, marketingu i sprzedaży. Znajdziesz tu książki napisane przez znanych przedsiębiorców - milionerów i miliarderów, którzy w biznesie osiągnęli praktycznie wszystko. Zobaczysz jak Ci ludzie myślą, z jakimi problemami się mierzą i jak je rozwiązują. Poznasz z pierwszej ręki najlepsze strategie biznesowe, marketingowe i sprzedażowe, które z powodzeniem wykorzystasz we własnej firmie lub w pracy.

Najfajniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie musisz czytać tych książek samemu. Przeczytanie jednej zajmuje średnio 8-10 godzin (powiedz mi, który zapracowany człowiek ma tyle czasu?). A przecież przydałoby się z każdej takiej książki zrobić notatki, aby utrwalić tą wiedzę. To kolejne godziny, które musisz poświęcić. Dlatego zrobiliśmy to wszystko za Ciebie. Przeczytaliśmy te najlepsze książki, zrobiliśmy z nich notatki i wybraliśmy najważniejsze idee i myśli autorów. W ten sposób stworzyliśmy opracowanie, które przeczytasz lub przesłuchasz w 15-20 minut. Dostaniesz z książki więc samo "mięso", bez zbędnych i nic niewnoszących informacji.

Ale to nie wszystko. Możesz poczuć się jak prezes wielkiej firmy, który zleca swoim asystentom czytanie książek, a następnie prosi ich o zreferowanie. Tyle, że Ty jako asystenta użyjesz ekipy z 'Fabryki wiedzy'. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię streszczenia książki w serwisie, możesz zlecić jej przeczytanie i opracowanie naszym redaktorom. Czyli praktycznie możesz zrobić to samo co ten prezes, tylko tyle, że nie musisz płacić kokosów swojemu asystentowi. Genialne, prawda?
Jak pomoże Ci 'Fabryka wiedzy' w prowadzeniu biznesu?

 1. Nauczysz się w jaki sposób sprzedawać (bo bez sprzedaży żadna firma nie przetrwa)
 2. Poznasz najlepsze strategie marketingowe (a jest ich naprawdę wiele i któraś na pewno będzie pasowała idealnie do Twojego biznesu)
 3. Dowiesz się jak pisać skuteczne reklamy (w końcu dobra reklama jest dźwignią handlu 😉)
 4. Dowiesz się jak zarządzać firmą (trzeba w końcu wiedzieć jak zarządzać dużą i małą firmą)
 5. Poznasz ekonomię i to tą prawdziwą - austriacką szkołę ekonomii (bo musisz w końcu wiedzieć jakimi prawami rządzi się rynek)
 6. Poznasz biografie największych przedsiębiorców i myślicieli (zrozumiesz w jaki sposób myśleli i działali, aby móc stosować ich techniki w swoim biznesie)
 7. Nauczysz się budować silną markę (bo kto w biznesie nie chciałby być rozpoznawalnym)
 8. Poznasz się na finansach (tych firmowych i tych osobistych)
 9. Nauczysz się inwestować od najlepszych inwestorów świata (w końcu trzeba wiedzieć jak pomnażać pieniądze)
 10. Zadbasz o swoją karierę zawodową (jeśli mimo wszystko nie chcesz prowadzić własnego biznesu, a tylko chcesz mieć lepszą pracę)
 11. Poznasz techniki negocjacyjne (do wykorzystania w pracy zawodowej i w życiu prywatnym)
 12. Dowiesz się sporo na temat podatków (w końcu śmierć i podatki to jedyne pewne rzeczy w życiu)
 13. Nauczysz się planować (bo jak stwierdził generał Eisenhower - plany są niczym, ale planowanie jest wszystkim)
 14. Poznasz zagadnienia z polityki (bo przecież każdy Polak zna się na polityce)
 15. Wyzwolisz w sobie przedsiębiorczość (biznes oparty jest na ludziach przedsiębiorczych)
 16. Nauczysz się jak być liderem (nie każdy rodzi się przywódcą, ale można się tego nauczyć)
 17. Dowiesz się sporo o psychologii (warto poznać mechanizmy i prawa rządzące psychiką i zachowaniami ludzi, żeby później to wykorzystać w biznesie)
 18. Poznasz drogę do sukcesu wielu start-upów (liczę, że Tobie też się uda stworzyć nowego Facebooka, Amazona czy Google'a)

A tego wszystkiego nauczysz się poświęcając nie więcej niż 15 minut dziennie (tyle czasu wystarczy, żeby poznać treść jednej książki)

Jak wykorzystać 'Fabrykę wiedzy' do zdobywania wiedzy?

 1. Cierpisz na wieczny brak czasu niczym prezes dużej firmy i nie możesz go poświęcić na czytanie książek? Zacznij czytać lub słuchać ich streszczeń. W 15 minut zaznajomisz się z najważniejszymi myślami autora i poznasz treść książki w szczegółach.
 2. Lubisz czytać książki, ale nie wiesz którą warto kupić i poświęcić czas na jej przeczytanie? Poznaj jej treść zanim zdecydujesz o jej zakupie. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze na zakup książek, które niekoniecznie muszą być dla Ciebie.
 3. Nie pamiętasz treści książki przeczytanej kilka lat temu? To nie problem. Przypomnij sobie o czym ona była czytając obszerne streszczenie książki w 'Fabryce wiedzy'.
 4. Potrzebujesz zdobyć wiedzę szybko i wygodnie? Zdobywaj wiedzę ekspercką z dziedziny biznesu, finansów, inwestycji, marketingu i sprzedaży oraz rozwoju osobistego nawet 32 razy szybciej.
 5. Nie masz dostępu do książki lub nie jest ona tłumaczona na język polski? Sprawdź - może jest już w 'Fabryce wiedzy' i możesz poznać jej treść. Jeśli nie, to zleć nam jej przeczytanie i stworzenie opracowania specjalnie dla Ciebie. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat - w ramach wcześniej wykupionego abonamentu do 'Fabryki wiedzy'.
Streszczenia i recenzje książek


Czym jest 'Fabryka wiedzy'?

Zobacz poniższy film, aby zrozumieć czym jest 'Fabryka wiedzy' i jakie Ci da korzyści:

Co znajdziesz w 'Fabryce wiedzy'?

Skupiliśmy się głównie na książkach z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, inwestycji oraz rozwoju osobistego. Ale w bibliotece 'Fabryki wiedzy' są zgromadzone opracowania książek eksperckich niemal ze 100 różnych gatunków tematycznych np. psychologii, finansów, zarządzania, social mediów, podatków itd.

Znajdziesz tutaj opracowania książek (jest już ich łącznie 576) najbardziej poczytnych autorów oraz ekspertów z Polski i całego świata. Nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić. Wspomnę tylko kilka takich najbardziej znanych nazwisk jak Robert T. Kiyosaki, Tony Robbins, Dale Carnegie, Brian Tracy, Seth Godin, Ryan Holiday, Nicholas Nassim Taleb, Peter Drucker, Tim Ferriss, T Harv Eker, Mark Skousen, Doug Casey czy Stephen R. Covey.

Zapytasz pewnie czy znajdę tutaj opracowanie każdej książki. No niestety tak dobrze to nie jest. Na świecie zostało wydanych miliony książek, pewnie brakło by Ci życia, żeby przeczytać same ich tytuły. Tylko na polskim rynku wydawniczym pojawia się ponad 100 książek dziennie. Nie ma więc fizycznej możliwości wszystkich ich przeczytać i opracować. To po prostu niemożliwe.

W 'Fabryce wiedzy' znajdują się przede wszystkim największe bestsellery z całego świata, książki, które sprzedały się w setkach tysięcy lub w milionach egzemplarzy. Starannie je wybieramy, aby zapewnić Ci dostęp do tych sprawdzonych tytułów.

Pamiętaj jednak, że 'Fabryka wiedzy' to przede wszystkim miejsce dla takich osób jak Ty. Bowiem to Ty wiesz najlepiej z jakich książek chcesz czerpać wiedzę. Dlatego każdy z użytkowników 'Fabryki wiedzy' może nam zgłaszać książki, które powinny się tu znaleźć. Jeśli zgłoszona przez Ciebie książka będzie odpowiadać tematyce tego serwisu (czyli np. nie będzie to książka fabularna) i da się dla niej stworzyć sensowne opracowanie, to takie opracowanie powstanie i znajdzie się w 'Fabryce wiedzy'.
Co zyskasz mając dostęp do

Fabryki Wiedzy?
Setki opracowań książek

Setki opracowań książek

Otrzymasz dostęp do aż 576 streszczeń książek biznesowych i samorozwojowych. Ale to nie wszystko. Co tydzień w serwisie pojawiają się nowe pozycje książkowe, a Ty masz dostęp do nich wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Poświęcając godzinę dziennie na czytanie, na przeczytanie jednej książki będziesz potrzebować około tygodnia czasu. Korzystając z 'Fabryki wiedzy' w ciągu tylko tej jednej godziny poznasz treści zawarte aż w 4 książkach.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Zdobywanie wiedzy nie tylko bywa trudne, ale i kosztowne. Ale nie tutaj! Za cenę zakupu 3-4 standardowych książek, tutaj dostaniesz nieograniczony dostęp do wszystkich opracowań książek najbardziej poczytnych autorów.

Bestsellery z całego świata

Bestsellery z całego świata

Wiemy, że chcesz być na bieżąco z nowinkami i czerpać najbardziej praktyczną wiedzę od największych ekspertów na świecie. Dlatego śledzimy rynek wydawniczy na całym świecie i tworzymy opracowania najlepiej sprzedających się książek z całego świata.

Wersja audio

Dostęp do wersji audio

Nie masz czasu na czytanie? To nie problem. Spora część opracowań dostępna jest również w wersji audio (audiobook). Możesz słuchać wybranych rozdziałów lub korzystać z naszego wygodnego Playera, gdzie stworzysz własną playlistę, którą możesz słuchać wszędzie.

Możliwość zlecania opracowań książek

Możliwość zlecania opracowań

Wpadła Ci w oko książka, z której wiedzę warto by przyswoić, a której nie ma jeszcze w 'Fabryce wiedzy'? Nie ma problemu. Daj nam znać, a nasz zespół zdobędzie książkę, przeczyta ją i przygotuje jej streszczenie. To Ty i inni użytkownicy decydujecie jakie książki mają się tutaj pojawiać.

Notatki

Proste notatki

Czytasz coś wartego zapamiętania? Może jakaś ważna myśl autora ze streszczenia książki wpadła Ci w oko? Zaznacz po prostu wybrany fragment i kliknij przycisk "Zapisz złotą myśl". I tyle wystarczy, żeby zrobić notatkę i móc później wracać do tych fragmentów, które mają szczególne znaczenie dla Ciebie.

Kluczowe informacje

Poznawaj kluczowe informacje

Nasze streszczenia książek to kompleksowe opracowania, zawierające tylko najważniejsze treści (samo "mięso"), bez zbędnego lania wody. Dzięki temu w kilkanaście minut przyswoisz kluczowe informacje i wiedzę, którą w praktyczny sposób wykorzystasz w swojej firmie lub pracy.

Wygoda

Wygoda

Już nie musisz targać ze sobą stosu książek, przesiadywać w bibliotece czy kupować książek w księgarni. Korzystając z 'Fabryki wiedzy' możesz zdobywać wiedzę i podnosić swoje kompetencje wszędzie i o każdej porze (np. siedząc wygodnie w domu na kanapie czy jadąc do pracy lub szkoły). Wystarczy, że masz dostęp do komputera lub smartfona.

Poznaj funkcjonalności 'Fabryki wiedzy'

 1. Masz możliwość wyszukiwania opracowań książek najbardziej poczytnych autorów i ekspertów z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, finansów, inwestycji oraz rozwoju osobistego. Szukaj po tytule polskim, oryginalnym, nazwisku autora lub przeglądając katalog gatunków książek.
 2. Twórz własną biblioteczkę książek. Zaznaczaj opracowania, które chcesz przeczytać lub przesłuchać. Kiedy zaczniesz je czytać/słuchać Twoja biblioteczka automatycznie będzie się porządkować na książki aktualnie czytane, przeczytane i do przeczytania.
 3. Tworzenie notatek nigdy nie było tak proste. Po prostu zaznacz fragment tekstu, który jest dla Ciebie ważny i dodaj go jednym przyciskiem do swoich notatek - do tak zwanych 'Złotych myśli'.
 4. Sprawdzaj co nowego pojawiło się w 'Fabryce wiedzy' oraz jakie opracowania książek wkrótce będą dostępne.
 5. Nie możesz znaleźć opracowania jakiejś książki? To nie problem. Zleć nam jej przeczytanie i przygotowanie opracowania do niej.
 6. Nie trać czasu. Zanim przeczytasz opracowanie książki możesz sprawdzić o czym ona jest i dla kogo jest przeznaczona. Zapoznaj się też z krótką biografią autora.


Ile to jest dla Ciebie warte?

Pomyśl tylko jak mogłoby się zmienić Twoje życie, gdybyś posiadł/posiadła tą wiedzę zawartą w tych wszystkich książkach. Jak mogłaby wyglądać Twoja sytuacja zawodowa, gdybyś zdobył/zdobyła te wszystkie kompetencje? O ile łatwiej byłoby Ci prowadzić własną firmę opierając się na doświadczeniach tych wszystkich ekspertów biznesu? Pomyśl tylko ile czasu możesz zaoszczędzić zdobywając tą wiedzę za pośrednictwem 'Fabryki wiedzy'. Jak myślisz ile to może być dla Ciebie warte?

W 'Fabryce wiedzy' jest tyle praktycznych informacji, że wystarczyłoby ich na zrobienie kilkunastu wielogodzinnych kursów. Masz w końcu dostęp do aż 576 streszczeń książek! Wielu ekspertów liczy sobie ponad 1000 zł za kurs. A tutaj przecież tej wiedzy jest o wiele więcej.

Przyjmując, że chcesz tą wiedzę zdobywać z ksiażek, to licząc średnio tylko 50 zł za książkę musiałbyś/musiałabyś wydać aż 28800 zł! Tutaj masz to wszystko dziesiątki razy taniej, a jeszcze nie musisz tracić czasu na czytanie długich i nudnych książek.

Wiem, że wiele osób nie jest w stanie ponieść wydatku rzędu 1000 zł lub więcej za dostęp do wartościowej wiedzy. Z drugiej jednak strony za taką ceną przemawiają ponoszone przez nas koszty (zakupu książek, opłacenie redaktorów, tłumaczy czy chociażby samo stworzenie takiej platformy). Zdaję sobie jednak sprawę, że wiedza tu zawarta może odmienić życie i los wielu ludzi - w tym i Twoje. Dlatego wyjątkowo, tylko przez pewien krótki czas, cena za dostęp do 'Fabryki wiedzy' wyniesie jedynie:

369 zł

za rokTo około 1 zł dziennie. A złotówka dziennie to koszt najtańszej bułki lub małej butelki wody mineralnej. Mówiąc inaczej - jedno streszczenie książki kosztuje zaledwie 64 grosze. Myślę, że każda osoba, która poważnie myśli o swojej przyszłości, będzie w stanie ponieść taki koszt.

Pamiętaj, że ta oferta jest limitowana, a cena może gwałtownie wzrosnąć! Może wolisz poczekać… ale… nie widzę sensu, aby płacić za to samo więcej.ZAMÓW DOSTĘP DO FABRYKI WIEDZY JUŻ TERAZ

Zobacz jak proste i szybkie może być zdobywanie wiedzy ekspertów.

za rok

TWOJE KORZYŚCI

 • Setki opracowań książek
 • Oszczędność czasu
 • Oszczędność pieniędzy
 • Bestsellery z całego świata
 • Dostęp do wersji audio
 • Możliwość zlecania opracowań
 • Proste notatki
 • Tylko kluczowe informacje
 • Oszczędność czasu

Co mówią o 'Farbyce wiedzy' nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które już korzystają z 'Fabryki wiedzy'

Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie wymagające wielu poświęceń. Pamiętam, że zwłaszcza początki były trudne i pomimo mojego ogromnego zaangażowania w budowanie biznesu nie udało się uniknąć wielu błędów. Dużo się dzięki temu nauczyłem, ale wielu wpadek udałoby mi się uniknąć, gdybym miał wtedy większą wiedzę i doświadczenie. Bo właśnie odpowiednia wiedza i doświadczenie decyduje o sukcesie firmy. Ja tą wiedzę i doświadczenie zdobywałem na własnych błędach. Ty dzięki 'Fabryce wiedzy' możesz korzystać z wiedzy i doświadczeń najbardziej znanych przedsiębiorców i ekspertów biznesu, a tym samym uczyć się na cudzych błędach. Dzięki temu możesz rozwinąć swoją firmę dużo szybciej i uniknąć wielu kosztownych pomyłek.

Michał KliszczakFounder i CEO w EACTIVE #wiemyjak

Dużo czytam, bo wiem, że wiedza i informacje dają dużą przewagę w biznesie. Niestety liczne moje obowiązki w firmie jak i w domu nie pozwalają mi czytać tyle ile bym naprawdę chciał. Moja lista pozycji książkowych do przeczytania stale się wydłuża. Na szczęście odkryłem niedawno serwis LiczNaSiebie.pl i 'Fabrykę wiedzy', gdzie znalazłem setki opracowań książek. Fajnie i szybko się je czyta, ale przede wszystkim zawierają one wszystkie najważniejsze idee ekspertów. To tak jakbyś dostał całą wiedzę zawartą w książce w małej pigułce, którą jesteś w stanie przyswoić w 15-20 minut. Co więcej 'Fabryka wiedzy' pozwoliła mi przypomnieć sobie treść wielu poradników, które czytałem kilka lat temu, a do których chciałem wrócić. Gorąco polecam serwis i trzymam kciuki za jego dalszy rozwój, bo to świetny pomysł na zdobywanie wiedzy.

Przemysław WitkowskiDyrektor handlowy w START Parking

Fabryka wiedzy' pozwoli mi w kilka minut zorientować się czy dana książka mi pomoże w rozwoju firmy i czy warto po nią sięgnąć. Tyle, że najczęściej nie muszę czytać całej książki, bo… wszystko to co najważniejsze dostaję podane na tacy w 'Fabryce wiedzy'. Wiele osób mówi, że czasami warto sięgnąć po książkę, żeby przeczytać to jedno zdanie, które wszystko zmieni w Twoim życiu. Cóż. 'Fabryka wiedzy' wyciąga właśnie to zdanie i serwuje je w formie gotowca.

Tomasz MajewskiCEO w Real Invented Studio
BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Inwestycja w wiedzę to zawsze najlepsza inwestycja. Co więcej, jest to najpewniejsza inwestycja jaką można zrobić. Na niej się po prostu nie da stracić. To czego się nauczysz nikt Ci nie zabierze. Ze zdobytej wiedzy i doświadczenia możesz korzystać całe życie. Bazując na swoich umiejętnościach będziesz zarabiać przez całą swoją zawodową karierę.

Aby ułatwić Ci decyzję o inwestycji w swoją wiedzę, biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z 'Fabryki wiedzy'. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Gwarancja satysfakcji

Jak to możliwe?

Tak, wiem... wiele osób zastanawia się jak to możliwe...

Są dwa powody, dla których to robię:

Po pierwsze: jestem pewny jakości wiedzy zawartej w 'Fabryce wiedzy', a opinie klientów to tylko potwierdzają.

Po drugie: mam ogromny szacunek do Ciebie jako Klienta. Dlatego jeśli uznasz, że wiedza przekazywana w 'Fabryce wiedzy' nie jest dla Ciebie, nie będę chciał Cię wiązać w żaden sposób...

Uważam, że to jest fair.

Zobacz, przetestuj bez żadnego ryzyka.

Masz pełne 14 dni (w planie miesięcznym 3 dni) na testowanie 'Fabryki wiedzy'.

Czytaj, notuj i ucz się przez 14 dni (lub 3 dni w planie miesięcznym) bez żadnego ryzyka.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 14 dni (a w planie miesięcznym 3 dni) na zwrot pieniędzy
.

Wybierz plan najlepszy dla Ciebie

Plan miesięczny

309PLN
 • Okres: 30 dni
 • Ilość dostępnych streszczeń: 576
 • Gwarancja satysfakcji: 3 dni
 • Dostęp do wersji audio
 • Proste notatki

Plan dożywotni

1997PLN
 • Okres: dożywotni
 • Ilość dostępnych streszczeń: 576
 • Gwarancja satysfakcji: 14 dni
 • Dostęp do wersji audio
 • Proste notatki
 • Możliwość zlecania opracowań
 • 'Fabryka biznesu' na 365 dni