Jak rabować FISKUSA… LEGALNIE
I BEZPIECZNIE
PROWADZIĆ BIZNES?

Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o.

Możesz mieć legalny raj podatkowy… w Polsce.

Każdy kto prowadził firmę ten wie, jak ciężko utrzymać się na rynku. Praca od rana do nocy, często również w weekendy, a do tego mnóstwo wyrzeczeń - bo w końcu chcesz rozwijać firmę. I nic nie wkurza tak jak wyciągnięte łapy po Twoje ciężko zarobione pieniądze. Trzeba opłacić składki na ZUS i zapłacić podatki. Co miesiąc ZUS, urząd skarbowy i gromada urzędników czekają na Twój przelew. A tylko spróbuj się spóźnić z płatnością dla nich - zaraz wymierzą Ci karę i naliczą odsetki. A to, że Twój kontrahent Ci nie zapłacił albo zarobiłeś w tym miesiącu mniej niż musisz zapłacić na ZUS? Kogo to obchodzi? Płać i płacz. I żeby chociaż dostać coś w zamian, żeby chociaż mieć świadomość, że te pieniądze od Ciebie nie zostaną zmarnowane.

Czy można to zmienić? Czy można nie płacić ZUSu, a podatki ograniczyć do minimum? Okazuje się, że… tak.

Tym rozwiązaniem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Pozwala w 100% legalnie nie płacić składek na ZUS, a podatki płacone w spółce są dużo niższe niż np. przy jednoosobowej działalności gospodarczej. Naprawdę nie trzeba przenosić firmy za granicę i narażać się na gniew fiskusa. Można mieć raj podatkowy w Polsce.


Polski Ład czyli Nowy Nieład

Polski rząd robi wszystko, żeby dopiec przedsiębiorcom. Najpierw opodatkował podwójnie spółki komandytowe, tak że ta forma działalności praktycznie z dnia na dzień przestała się opłacać. Teraz chce wprowadzić tak zwany Polski Ład, dzięki któremu wszystkim Polakom ma się żyć dużo lepiej i zamożnej :-)

Nigdy nie ufaj rządowi. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy szybko policzyli ile ten Nowy Ład będzie ich kosztował. I ponad 90% z nich wyszło, że… stracą na tym finansowo. A wszystko to przez plan wprowadzenia 9% składki na ubezpieczenie zdrowotne, która teraz nie ma być stała, ale rosnąć wraz z dochodami przedsiębiorców. To nic innego jak nowy podatek! Szok? Raczej nie. To zamierzone działania rządu, który nie lubi polskich przedsiębiorców.

Co ciekawe, spółka z o.o. w Polskim Ładzie będzie się miała jeszcze lepiej niż teraz. Składek na ZUS nie trzeba będzie płacić, a więc 9% podatek w postaci składki zdrowotnej właścicieli spółek nie obejmie. Wzrośnie natomiast kwota wolna od podatku oraz progi podatkowe, a to oznacza korzyści finansowe przy wypłacaniu pieniędzy ze spółki np. przy wynagrodzeniu za powołanie.

To naprawdę ostatni moment, aby porzucić zwykłą działalność gospodarczą i przejść na spółkę z o.o.


Dowiedz się jak założyć i zarządzać spółką z o.o. i oddawać mniej pieniędzy państwu

Poznaj ebooka "Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o." i zdobądź niezbędną wiedzę na temat spółki z o.o. Ta wiedza pozwoli Ci zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych rocznie! Dowiesz się z niej wszystkiego na temat zakładania i prowadzenia spółki z o.o., poznasz w 100% legalny sposób na uniknięcie płacenia składek na ZUS i zmniejszenia obciążeń podatkowych. Zobaczysz jak możesz zabezpieczyć swój biznes, finanse osobiste oraz przyszłość Twoją i Twojej rodziny dzięki spółce z o.o. Niepowodzenie w biznesie wcale nie musi oznaczać długów na wiele lat.

Ebook "Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o." to kompendium wiedzy na temat spółek z o.o. To ponad 100 stron samego "mięcha" na temat praktycznego wykorzystania spółki z o.o. do prowadzenia bezpiecznego biznesu.

Poznaj 8 powodów, dla których warto rozliczać firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

 1. Ograniczasz swoje ryzyko biznesowe do wysokości majątku spółki
 2. Chronisz majątek prywatny
 3. Łatwiej Ci będzie pozyskać inwestora
 4. Bardzo łatwo możesz wyjść ze spółki
 5. Możesz mieć wspólników
 6. Uzyskujesz korzyści podatkowe - płacisz mniejsze podatki
 7. Nie musisz płacić ZUSu
 8. Niska bariera wejścia - wystarczy 5000 zł kapitału

Dlaczego musisz mieć tego ebooka?
Ebook napisany jest prostym i zrozumiałym dla każdego językiem


Obala wszystkie mity, jakie wyrosły wokół spółki z o.o., a które blokują potencjał rozwoju Twojej firmy.


Łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi przykładami z życia


Pozwoli Ci oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie


Zawiera niezbędne wzory umów, protokołów, oświadczeń i innych dokumentów niezbędnych przy zakładaniu i prowadzeniu spółki


Pokazuje w 100% legalny sposób na uniknięcie płacenia składek ZUS i obniżkę podatkówCzego dowiesz się z tego ebooka?

Spółkę z o.o. można założyć na dwa sposoby: tradycyjnie u notariusza lub w trybie elektronicznym S24 czyli przez internet. W ebooku znajdziesz szczegółowe omówienie każdej z tych metod i dowiesz się krok po kroku co trzeba zrobić, aby założyć spółkę, i ile to kosztuje. Dowiesz się o wadach i zaletach każdej z tych metod. W dodatkach do ebooka znajdziesz również wszelkie niezbędne formularze oraz wzory dokumentów potrzebnych do założenia spółki z o.o.

Do założenie spółki z o.o. potrzebna jest umowa spółki zawarta pomiędzy wspólnikami. Jest to umowa cywilnoprawna, więc wiele zapisów w umowie może być dowolnie formułowana. Niemniej jednak w umowie powinny znaleźć się pewne elementy, bez których sąd odrzuci wniosek o rejestrację spółki. W ebooku znajdziesz szczegółowe omówienie najważniejszych zapisów umowy spółki wraz z przykładami. Co więcej w dodatkach do tego ebooka znajdziesz dwie przykładowe umowy spółki, które możesz wykorzystać do stworzenia własnej bez płacenia za tą usługę prawnikowi. Oczywiście raz napisaną umowę spółki wspólnicy będą mogli zmieniać. Z ebooka dowiesz się w jaki sposób można to robić.

Spółka z o.o. to osobny byt i to dość sformalizowany. Ze spółką z o.o. wiąże się wiele pojęć prawnych i gospodarczych. Ten ebook jest takim kompendium wiedzy na temat tego co musisz wiedzieć na temat spółki z o.o. Dowiesz się tutaj między innymi o organach spółki, ich powoływaniu i funkcjonowaniu, poznasz zasady prowadzenia dokumentacji spółki, tworzenia i składania sprawozdań z jej działalności. Dostaniesz szczegółową instrukcję co trzeba zrobić krok po kroku, aby złożyć coroczne sprawozdanie z działalności spółki do KRS. Słowem - ebook ten dostarczy Ci niezbędnej wiedzy na temat formalnego funkcjonowania spółki.

Nie każdy biznes się udaje, a jeśli tak się stanie, to często przedsiębiorca zostaje z długami na całe życie. Dzięki spółce z o.o. tak być nie musi, bo daje Ci ona taką swoistą nieśmiertelność biznesową. Jeśli biznes Ci nie wyjdzie, stracisz jedynie zainwestowany kapitał. Możesz bez problemu zamknąć spółkę i ponownie zacząć nowy biznes bez całego tego balastu w postaci długu. Ten ebook powie Ci wiele na temat odpowiedzialności w stosunku do wierzycieli i fiskusa oraz pokaże Ci co trzeba zrobić, aby skutecznie uwolnić się od długu, jeśli biznes Ci nie wyjdzie.

Spółka z o.o. dla większości przedsiębiorców kojarzy się z pełną księgowością. Dla nich to główny argument przeciwko prowadzeniu biznesu w formie spółki, tak jakby to oni mieli wszystko w firmie księgować. Prawdę powiedziawszy księgowością spółki zajmuje się biuro rachunkowe, a Ty nie musisz nic wiedzieć na temat samego procesu księgowania. Zajmij się swoim biznesem, a rachunki firmy powierz swojemu księgowemu. Pełna księgowość jest oczywiście trochę droższa (ale niewiele), ale daje Ci pełny pogląd na sytuację finansową Twojej firmy. Co więcej - pozwala uniknąć wielu kosztownych błędów. W tym ebooku dowiesz się wszystkiego o zaletach pełnej księgowości i zobaczysz na konkretnych przykładach, że pełna księgowość to jest to czego potrzebujesz.

Głównym argumentem przeciwników spółek z o.o. jest tak zwane podwójne opodatkowanie. Najpierw podatek (CIT) od zysków ma zapłacić spółka, a następnie w wypłaconego w formie dywidendy zysku podatek (PIT) muszą zapłacić jeszcze wspólnicy. Tyle, że jest wiele różnych innych sposobów na wypłatę pieniędzy ze spółki, które pozwalają uniknąć podwójnego opodatkowania. O tych wszystkich w 100% legalnych sposobach dowiesz się z ebooka. Najlepsze jest to, że zmiany, które w Polskim Ładzie planuje wprowadzić rząd sprawią, że nawet podwójne opodatkowanie w spółce z o.o. będzie korzystniejsze niż podatek od dochodu w zwykłej jednoosobowej działalności gospodarczej. O tym też dowiesz się z tego ebooka.

Obowiązkowe składki na ZUS zabiły już nie jedną małą firmę. To prawie 1500 zł haraczu, który musisz co miesiąc odprowadzać w postaci składek nie dostając prawie nic w zamian. A będzie jeszcze gorzej, bo polski rząd już zapowiedział, że stawkę zdrowotną powiąże z wysokością uzyskiwanych przez przedsiębiorstwo dochodów. A przecież tych wszystkich składek na ZUS nie musisz płacić. I to 100% legalnie, bez zakładania firmy za granicą. Wystarczy do tego spółka z o.o. Pomyśl, o ile bardziej możesz rozwinąć swój biznes, jeśli na przykład pieniądze przeznaczane do tej pory na ZUS, zainwestujesz np. w reklamę. O tym co trzeba zrobić, żeby nie płacić w ogóle ZUSu dowiesz się oczywiście z tego ebooka.

Ten ebook to nie tylko teoretyczna wiedza na temat spółek z o.o. Znajdziesz tutaj mnóstwo praktycznej wiedzy i wskazówek w jaki sposób założyć spółkę i później nią skutecznie zarządzać.

Ten ebook pokaże Ci dobitnie, że spółka z o.o. jest najkorzystniejszą podatkowo formą prowadzenia biznesu. Nie tylko nie musisz płacić składek na ZUS (to też jest forma podatku), ale możesz płacić dużo niższe podatki niż ma to miejsce w zwykłej jednoosobowej działalności gospodarczej.

Spółka z o.o.


Bonusowe materiały o wartości 289 zł

Jeśli poważnie myślisz o założeniu i prowadzeniu spółki z o.o. to dodatkowe materiały, które dostaniesz do tego ebooka, będą dla Ciebie wręcz bezcenne. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem aż 40 różnych wzorów dokumentów i formularzy niezbędnych do założenia, a później do prowadzenia spółki. Znajdziesz tutaj gotowe przykłady umów, protokołów, oświadczeń oraz innych dokumentów. Otrzymasz gotowe pliki do pobrania, które możesz dowolnie edytować na swoje potrzeby.

Wśród tych materiałów znajdziesz między innymi:
• 2 różne umowy spółki (przykłady oraz gotowe wzory do edycji)
• przykład i wzór oświadczenia zarządu o pokryciu kapitału zakładowego
• przykład i wzór oświadczenia składanego przez powołanego członka zarządu na pełnienie funkcji członka zarządu spółki
• przykład i wzór oświadczenia zarządu dotyczącego adresu spółki z o.o.
• przykład i wzór oświadczenia dotyczącego adresu zamieszkania członka zarządu spółki
• przykład i wzór listy wspólników spółki
• przykład i wzór zaproszenia za zwyczajne zgromadzenie wspólników
• przykład i wzór zaproszenia za nadzwyczajne zgromadzenie wspólników
• przykład i wzór protokołu z zwyczajnego zgromadzenia wspólników
• przykład i wzór protokołu z nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników
• przykład i wzór protokołu zgromadzenia wspólników dotyczącego uchwały w sprawie wypłaty jednorazowego wynagrodzenia członkowi zarządu
• niezbędne druki do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) do złożenia wniosków o rejestrację spółki lub dokonania zmian w KRS


Zobacz spis treści
i pobierz darmowy fragment ebooka!


 1. Wstęp
 2. Rozdział 1: Spółka z o.o. jest osobą... prawną
 3. Rozdział 2: Zakładam spółkę z o.o.
 4. Rozdział 3: Umowa spółki z o.o.
 5. Rozdział 4: Organy spółki z o.o.
 6. Rozdział 5: Prowadzenie dokumentacji w spółce
 7. Rozdział 6: Jednoosobowa spółka z o.o.
 8. Rozdział 7: Odpowiedzialność względem spółki, wierzycieli i fiskusa
 9. Rozdział 8: Rozwiązanie spółki z o.o.
 10. Rozdział 9: Wyjście wspólnika ze spółki z o.o.
 11. Rozdział 10: Finanse w spółce z o.o.
 12. Rozdział 11: Jak „wyciągać” pieniądze ze spółki z o.o.
 13. Rozdział 12: Wady i zalety spółki z o.o.
 14. Rozdział 13: Spółka z o.o. w praktyce
 15. Rozdział 14: Płacę mniejsze podatki dzięki spółce z o.o.
 16. Rozdział 15: Spółka z o.o. a Polski Ład
 17. ZakończenieEbook "Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o."
+
bonusowe materiały o wartości 289 zł


kupisz teraz za jedyne:

99 zł

Zgodnie z naszą polityką cenową cena produktu nigdy nie będzie mniejsza. Byłoby to nie fair w stosunku do osób, które nam zaufały i kupiły produkt wcześniej. Nie kupisz więc nigdy tego ebooka i dodatków do niego taniej niż teraz. Cena będzie tylko rosła.

Nie zwlekaj, więc i kup teraz za 99 zł ebook 'Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o.' wraz z dodatkowymi materiałami. Pamiętaj też, że dzięki naszej gwarancji satysfakcji (o tym poniżej) niczym nie ryzykujesz.


KUP EBOOKA JUŻ TERAZ

Zabezpiecz swój biznes i majątek oraz płać mniejsze podatki - z tym ebookiem to dziecinnie proste.

99 zł KUP TERAZ

CO DOSTANIESZ W TEJ CENIE?

 • Ebook 'Ebook: Płać mniejsze podatki dzięki spółce z o.o.'
 • Aż 40 wzorów dokumentów i formularzy przydatnych do założenia i prowadzenia spółki z o.o.

BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o zakupie ebooka wraz z dodatkowymi materiałami, daję Ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza zawarta w tym ebooku nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z ebooka. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 30 dni na zwrot pieniędzy
.

Gwarancja satysfakcji