Czy Ty też CHESZ DOSTAWAĆ
DWA RAZY WIĘKSZĄ
WYPŁATĘ?

Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?
Czy wiesz, że możesz dostawać nawet dwa razy większą wypłatę od swojego pracodawcy? I to nie zmieniając swojego stanowiska pracy ani nie obejmując dodatkowych obowiązków. Po prostu robisz to samo co wcześniej, a na konto co miesiąc będzie Ci wpływać nawet dwa razy większa kwota. Jak to możliwe? Wytłumaczenie jest dość proste. Teraz dostajesz tak małą pensję, bo tak jest opodatkowana Twoja praca na etacie. Wszystko co musisz zrobić, to przejść na samozatrudnienie, które jest mega korzystne dla Ciebie i bardzo korzystne dla Twojego pracodawcy. Niekorzystne jest one jedynie dla fiskusa, bo on zobaczy znacznie mniej (lub wcale) Twoich pieniędzy z podatku i składek na ZUS.

Nie oddawaj swoich ciężko zarobionych pieniędzy państwu - ono i tak je zmarnotrawi

Ebook "Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?" to praktyczny poradnik w jaki sposób bardzo szybko poprawić swoją sytuację materialną. Zapewniam Cię, że przejście na samozatrudnienie to naprawdę nic trudnego, a Twoje korzyści finansowe mogą być naprawdę spore. To, że comiesięczny przelew od Twojego pracodawcy woła o pomstę do nieba, to "zasługa" polityków i wprowadzonych przez nich podatków. Ogromna część Twojej pensji to podatki i składki na ZUS, których będąc samozatrudnionym możesz w 100% w legalny sposób uniknąć. Pomyśl, jak zmieniłoby się Twoje życie, gdyby co miesiąc do Twojej dyspozycji było o kilka tysięcy złotych więcej. Zastanów się kto lepiej te dodatkowe pieniądze wykorzysta - Ty czy może politycy, którzy nie przepracowali uczciwie ani jednego dnia w życiu? Pokażę Ci krok po kroku co musisz zrobić, aby po pierwsze podwoić wypłatę od pracodawcy, a po drugie z tych pieniędzy oddać jak najmniej fiskusowi.

Wiesz, że wcale nie musisz płacić ZUSu?

Składki na ZUS zabierają sporą część Twojej pensji, a w zamian praktycznie nic nie dostajesz. Składki na ZUS to kolejny podatek nakładany przez państwo, który się tylko inaczej nazywa. Zdecydowana większość ludzi narzeka na niego, ale i tak go płaci. A jest przecież w pełni legalny i prosty sposób na uniknięcie płacenia ZUSu. I nie, nie trzeba wyjeżdżać za granicę ani zmieniać pracodawcy. Nie wierzysz? Przeczytaj ebooka "Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?" i zobacz, że jest to możliwe i łatwe do zrobienia.

Podwójna pensja to dopiero początek

Samozatrudnienie i zwiększenie pensji nawet dwukrotnie, to dopiero początek. W booku "Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?" podam Ci gotowy przepis na to, w jaki sposób możesz łatwo zwiększyć swoje zarobki, jeśli tylko zechcesz trochę bardziej się zaangażować. Poznasz też sprawdzone i bezpieczne sposoby na inwestowanie czyli pomnażania swojego majątku.

129 stron praktycznej wiedzy

Ten ebook to aż 129 stron praktycznej wiedzy i pomysłów gotowych do wdrożenia. Nie znajdziesz tutaj nudnych regułek i nieciekawej teorii. Zamiast tego dostaniesz samą praktyczną wiedzę i mnóstwo przykładów wziętych z życia prawdziwych przedsiębiorców. Znajdziesz tutaj rzeczowe porady jak prowadzić i optymalizować swój biznes.


Czego dowiesz się z tego ebooka?

Przejście na samozatrudnienie to związanie się umową B2B (business to business) z pracodawcą. Dzięki temu Twój pracodawca będzie wypłacał Tobie nie tylko wynagrodzenie netto, ale również wszystkie składki i podatki, które do tej pory odprowadzał za Ciebie do fiskusa i ZUS. Całość wypłacanej kwoty będzie powiększona dodatkowo o podatek VAT (23%). Oznaczać to będzie, że na Twoje konto bankowe zostanie przelana przeszło dwukrotnie większa kwota niż kwota jaką pracodawca wypłacał Tobie dotychczas. Z ebooka tego dowiesz się w jaki sposób rozmawiać z pracodawcą o zmianie umowy, jak taką umowę podpisać i co się powinno w niej znaleźć, aby Twoje interesy były dobrze zabezpieczone. Dostaniesz również wzór takiej przykładowej umowy samozatrudnienia.

W Polsce zupełnie legalnie można nie płacić ZUSu i nie trzeba w tym celu zakładać firmy za granicą. To miesięczna oszczędność od około 1500 zł do nawet kilku tysięcy złotych. Co więcej jest sposób, żeby nie płacić składek na ubezpieczenie zdrowotne, a nadal być ubezpieczonym. Już Ty najlepiej będziesz wiedzieć na co te zaoszczędzone pieniądze można wydać lub w co zainwestować.

Nie każdy wydatek możesz zaksięgować jako koszt w swojej firmie. Większość przedsiębiorców jednak obawia się zaliczać do kosztów wydatki, które spokojnie za koszt mogą być traktowane. W ebooku znajdziesz listę typowych wydatków firmowych, których nie zakwestionuje żaden urząd skarbowy. Ale to nie wszystko. W ebooku podaję również super sposób na zaliczanie w koszty działalności wydatków związanych z Twoim hobby (np. podróżami po świecie) lub wydatków związanych z typowymi przyjemnościami (np. jedzeniem w restauracjach czy zakupu ubrań). Takie wydatki życia codziennego pod pewnymi warunkami mogą być wliczane w koszty działalności, a tym samym obniżą kwotę podatków do zapłacenia przez Ciebie.

Nie każdemu wynagrodzenie z pracy (nawet po przejściu na samozatrudnienie) wystarczy na prowadzenie życia o jakim marzy. Najbezpieczniejszym sposobem na zwiększenie stanu portfela jest w takim wypadku dodatkowa działalność po godzinach pracy. W ebooku podam Ci cenne wskazówki co możesz zrobić, aby dorobić do pensji. Pokażę Ci też gdzie szukać dodatkowych źródeł dochodu.

Jeśli nie masz pomysłu na własny biznes - zacznij od handlu. Jest to biznes, który Cię wiele nauczy i praktycznie od samego początku pozwoli Ci zarabiać. W tym ebooku pokażę Ci drogę od drobnej sprzedaży na OLX, poprzez handel na Allegro i Amazon, aż po własny sklep internetowy. Dowiesz się o pułapkach czekających na początkujących handlowców, poznasz ciekawe sposoby na "walkę" z konkurencją i nauczysz się budować własną markę. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie musisz mieć kapitału na start (np. na zakup towaru). Dowiesz się bowiem mnóstwa rzeczy na temat dropshippingu czyli formy sprzedaży, w której Ty szukasz klienta, a jego obsługą (pakowaniem towaru i wysyłką) zajmuje się hurtownia, z którą współpracujesz. Co więcej, dostaniesz ode mnie listę aż 167 hurtowni, które działają w modelu dropshipping.

Nie musisz całe życie pracować, aby mieć za co żyć. Wiedzą o tym ludzie, którzy potrafią swój majątek pomnażać poprzez inwestycje. Inwestowanie nie musi być takie trudne jak myślisz, pod warunkiem, że posiadasz odpowiednią wiedzę. W tym ebooku poznasz skuteczną i w miarę bezpieczną (inwestowanie zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem) metodą inwestowania w złoto i akcje. Dowiesz się jak i kiedy inwestować w złoto fizyczne oraz czy kupować sztabki czy może złote monety. Poza tym pokażę Ci jak wybierać spółki giełdowe, których akcje warto kupić. Nauczysz się jak rozpoznawać spółki, które są tanie i które warto posiadać w swoim portfelu. Pokażę Ci także dlaczego warto kupować udziały w funduszach pasywnych czyli tzw. ETFach.

Samozatrudnienie


Bonus 1: Lista hurtowni dropshipping (wartość bonusu 69 zł)

Jeśli poważnie myślisz o uruchomieniu własnego biznesu warto zacząć od handlu. Jest to biznes, który Cię wiele nauczy i praktycznie od samego początku pozwoli Ci zarabiać. Łatwo tutaj oszacować koszty i wyliczyć zysk, a do tego często nie trzeba nawet wychodzić z domu. Zanim jednak postanowisz wydać pieniądze na zakup towaru, warto daną branżę przetestować. A tutaj najlepiej sprawdzi się model dropshippingu czyli Ty szukasz klienta, a całą obsługą zamówienia (pakowaniem towaru i wysyłką) zajmuje się hurtownia. Sprawdzisz dzięki temu ile możesz zarabiać oraz czy w ogóle Ci ta branża pasuje (nie ma nic gorszego niż robić to czego się nie lubi).
Specjalny dodatek do ebooka zawiera aż 167 hurtowni, które chętnie podejmą się współpracy z Tobą na zasadach dropshippingu. Lista ta została podzielona według branż, tak aby łatwo można było znaleźć interesującą Cię hurtownię. Dla każdej hurtowni znajdziesz jej adres internetowy (wchodząc na stronę hurtowni znajdziesz więcej danych kontaktowych) oraz opis asortymentu, który sprzedaje.


Bonus 2: Wzór umowy samozatrudnienia (wartość bonusu 200 zł)

Przechodząc na samozatrudnienie musisz mieć umowę o współpracy ze swoim pracodawcą. To bardzo ważny dokument, ponieważ on ma zabezpieczyć Twoje interesy. Dlatego wraz z ebookiem dostaniesz wzór takiej umowy przygotowany przez prawnika zajmującego się prawem pracy. Wystarczy, że wpiszesz tam swoje dane i podasz kilka informacji dotyczących Twoich obowiązków i wynagrodzenia, a będziesz mieć gotową umowę. Prawnik za przygotowanie takiej umowy liczy sobie od 200-500 zł. Tutaj masz to za darmo jako dodatek do ebooka.


Zobacz spis treści
i pobierz darmowy fragment ebooka!


 1. Wstęp
 2. Rozdział 1: O kłamliwych mediach i politykach oraz niesprawiedliwych podatkach
 3. Rozdział 2: Zobacz jak okrada Cię rząd
 4. Rozdział 3: Ach, te podatki. Wszędzie Cię okradają
 5. Rozdział 4: Jednoosobowa działalność gospodarcza
 6. Rozdział 5: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 7. Rozdział 6: Być VATowcem czy nie - oto jest pytanie
 8. Rozdział 7: Generuj koszty i płać mniej podatków
 9. Rozdział 8: Przejdź na samozatrudnienie, bo to same korzyści
 10. Rozdział 9: Masz już firmę, to zacznij dorabiać do pensji
 11. Rozdział 10: Procent składany czyli największy wynalazek ludzkości
 12. Rozdział 11: Inwestowanie w jednej lekcji
 13. Rozdział 12: Spróbuj tego, a nie pożałujesz
 14. ZakończenieEbook "Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?"
+
2 bonusy o wartości 269 zł


kupisz teraz za jedyne:

39 zł

Zgodnie z naszą polityką cenową cena produktu nigdy nie będzie mniejsza. Byłoby to nie fair w stosunku do osób, które nam zaufały i kupiły produkt wcześniej. Nie kupisz więc nigdy tego ebooka i dodatków do niego taniej niż teraz. Cena będzie tylko rosła.

Nie zwlekaj, więc i kup teraz za 39 zł ebook 'Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?' i zgarnij aż 2 bonusy. Pamiętaj też, że dzięki naszej gwarancji satysfakcji (o tym poniżej) niczym nie ryzykujesz.


KUP EBOOKA JUŻ TERAZ

Zacznij zarabiać przynajmniej dwa razy więcej - z tym ebookiem to dziecinnie proste.

39 zł KUP TERAZ

CO DOSTANIESZ W TEJ CENIE?

 • Ebook 'Ebook: Jak zarabiać dwa razy więcej robiąc to samo?'
 • Listę hurtowni współpracujących w modelu dropshipping
 • Przygotowaną przez prawnika umowę samozatrudnienia

BEZWARUNKOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o zakupie ebooka wraz z dodatkowymi materiałami, daję Ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Biorę całe ryzyko na siebie...

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że ta wiedza zawarta w tym ebooku nie jest dla Ciebie, daj mi znać. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila lub skorzystasz z formularza kontaktowego, a oddam Ci 100% pieniędzy bez zadawania żadnych pytań. Po prostu napisz do mnie jedno zdanie, że chcesz zrezygnować z ebooka. I tyle wystarczy. Pieniądze wrócą do Ciebie tym samym kanałem płatności jaki był użyty do opłacenia dostępu.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz.
Masz 30 dni na zwrot pieniędzy
.

Gwarancja satysfakcji