The Art of the Deal czyli sztuka robienia interesów

Trump: The Art of the Deal


Autorzy: Donald J. Trump , Tony Schwartz28 min czytania
6 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. Tydzień z życia
2. Fundamenty/filary budowania biznesu według D. Trumpa
3. Życie D. Trumpa
4. Pierwsze dojrzałe kroki w życiu D. Trampa
5. Najważniejsze doświadczenia i osiągnięcia biznesowe Donalda Trumpa
6. PODSUMOWANIE

Streszczenie

D. Trump w swojej książce „The Art of the Deal” opisuje swoje pierwsze doświadczenia oraz sukcesy zawodowe. Przez dwadzieścia lat swojego życia zawodowego dokonuje rzeczy, o których marzył, a które wielu uznało, za niemożliwe do osiągnięcia.
Autor ukazuje własną sztukę robienia interesów, którą odkrył dzięki mozolnej pracy, doświadczeniu i nabytym kompetencjom. Nie zapomina także o rodzinie, która jest dla niego ogromną wartością i pierwszą szkołą życia.
W swojej książce D. Trump pisuje, jak wygląda jego praca oraz przedstawia filary budowania biznesu, niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Dla kogo?

  • Dla przedsiębiorców

  • Dla zarządzających nieruchomościami

  • Dla wszystkich pragnących odnieść sukces w biznesie

O autorach

Donald J. Trump to amerykański przedsiębiorca, osobowość telewizyjna oraz polityk, który od 20 stycznia 2017 jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Uzyskał dyplom z ekonomii na Wharton School of Business. W 1971 przejął rodzinną firmę Elizabeth Trump & Son, zmieniając później jej nazwę na The Trump Organization. Podczas swojej kariery biznesowej wybudował, wyremontował oraz zarządzał licznymi nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi, hotelami, kasynami i polami golfowymi.

Tony Schwartz jest założycielem The Energy Project, którego misją jest zapewnienie lepszego sposobu pracy poprzez zaspokojenie potrzeb energetycznych organizacji i ludzi, którzy je tworzą.