Dotyk Midasa. Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie.

Midas Touch: Why Some Entrepreneurs Get Rich-And Why Most Don't


Autorzy: Donald J. Trump , Robert T. Kiyosaki13 min czytania
8 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. Wstęp do książki autorstwa Donalda J. Trumpa i Roberta T. Kiyosakiego
2. Przedmowa Marka Burnettta
3. Charakteryzacja i społeczna rola przedsiębiorców
4. Znaczenie osobowości w kwestiach biznesowych
5. Koncentracja – kluczowy element życia prywatnego i zawodowego
6. Cała prawda o relacjach biznesowych
7. Na czym opiera się Twoja wyjątkowość?
8. „Dotyk Midasa. Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie” autorstwa Donalda J. Trumpa i Roberta T. Kiyosakiego – podsumowanie

Streszczenie

"Dotyk Midasa. Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie" autorstwa Donalda J. Trumpa i Roberta T. Kiyosakiego to książka, której treść autorzy kierują do przyszłych, a także aktualnie rozwijających się biznesmenów. Dzięki tej lekturze czytelnicy poznają czynniki, które mają ogromne znaczenie dla odniesienia sukcesu w przedsiębiorczym świecie.

Dla kogo?

  • dla początkujących przedsiębiorców,

  • dla przyszłych biznesmenów,

  • dla właścicieli firm.

O autorach

Donald J. Trump to amerykański przedsiębiorca, osobowość telewizyjna oraz polityk, który od 20 stycznia 2017 jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Uzyskał dyplom z ekonomii na Wharton School of Business. W 1971 przejął rodzinną firmę Elizabeth Trump & Son, zmieniając później jej nazwę na The Trump Organization. Podczas swojej kariery biznesowej wybudował, wyremontował oraz zarządzał licznymi nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi, hotelami, kasynami i polami golfowymi.

Robert T. Kiyosaki jest przedsiębiorcą, autorem i pedagogiem finansów osobistych. Pod marką 'Bogaty ojciec' opublikował 26 książek, których sprzedaż przekroczyła 27 milionów na całym świecie. Założył wiele przedsiębiorstw, a wśród nich Rich Global LLC i Rich Dad Company. Jest również inwestorem i osobowością radiową.