Fenomen 2 kroków. Dwie decyzje, dzięki którym realizacja najważniejszych celów będzie nie tylko możliwa, ale nieunikniona

The Miracle Equation: The Two Decisions That Move Your Biggest Goals from Possible, to Probable, to Inevitable


Autor: Hal Elrod20 min czytania
10 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. A co ja z tego będę miał? Dowiesz się, jak własnoręcznie dokonać cudu.
2. Istnieją dwa różniące się od siebie rodzaje cudów, jednak ty masz realny wpływ tylko na jeden z nich.
3. Autor odkrył fenomen 2 kroków niedługo po swoich dwudziestych urodzinach.
4. Ugruntowanie w sobie niezachwianej wiary jest świadomym wyborem, który poprzeć mogą zarówno mentorzy biznesowi, jak i duchowi.
5. Wiedza o tym, jak zdefiniować samego siebie może pomóc ci przezwyciężyć ograniczenia biologiczne i społeczne.
6. Zasada pięciu minut może pomóc ci odzyskać równowagę emocjonalną, kiedy sprawy przestaną układać się po twojej myśli.
7. Określenie swojej misji jest najlepszym sposobem na uniknięcie zmieszania z błotem w przypadku konkurujących ze sobą celów.
8. Ustalanie celów miesięcznych oraz napędzanie swojego środowiska do działania, ułatwi ci wykonanie swojej misji.
9. Nadludzkie starania wymagają oddania i konsekwencji.
10. Podsumowanie

Streszczenie

„Fenomen 2 kroków” (2019) jest praktycznym przewodnikiem do przeżycia najlepszej wersji swojego życia oraz spełnienia swoich marzeń. Czerpiąc z mądrości, zarówno starszych, jak i współczesnych „cudotwórców”, uznany autor oraz mówca motywacyjny, Hal Elrod pokazuje nam, w jaki sposób ludzie sukcesu odnoszą swoje osiągnięcia, dzięki 2 prostym krokom: niezachwianej wierze i nadludzkiemu wysiłkowi. Przepełnione przydatnymi poradami na wiele tematów, od radzenia sobie z emocjonalnym bólem, po nadawanie celom priorytetów, niniejsze streszczenie pomoże ci zostawić przeszłość za sobą i ruszyć w stronę świetlanej przyszłości.

Dla kogo?

  • początkujących przedsiębiorców szukających motywacji,

  • udręczonych pracą dusz, gotowych na nowe wyzwania,

  • zdobywców przytłoczonych wyznaczonym dla siebie celami.

O autorze

Hal Elrod jest trenerem życia, mówcą motywacyjnym i autorem kilku bestsellerowych książek. Po tym, jak prawie zginął w wypadku samochodowym (przez 6 minut był w stanie śmierci klinicznej) i pokonał rzadką postać raka z odsetkiem przeżywalności wynoszącym od 20 do 30 procent, wie kilka rzeczy o cudach. Dziś wykorzystuje swoje spostrzeżenia, aby pomóc milionom ludzi na całym świeci w pokonaniu własnych wyzwań i osiągnięciu pełnego potencjału.