Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu

Born to Win: Find Your Success


Autorzy: Zig Ziglar, Tom Ziglar13 min czytania
8 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. Wstęp do książki Ziga i Toma Ziglarów
2. Aby zaplanować zwycięstwo, najpierw trzeba go zapragnąć
3. Jak wejść na drogę do zwycięstwa? O wpływie sfer życia na sukces
4. Powody, dla których warto wyznaczać cele
5. Uwierz w siebie: możesz mierzyć wysoko
6. Wiem, więc mogę
7. Oczekuj oczekiwanego, czyli dlaczego warto spodziewać się zwycięstwa?
8. „Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu” autorstwa Ziga Ziglara i Toma Ziglara – podsumowanie

Streszczenie

Książka pod tytułem "Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu" autorstwa Ziga Ziglara i Toma Ziglara to pozycja czytelnicza skupiająca się na etapach osiągania sukcesu. Dzieło literackie zostało podzielone na trzy części. Pierwsza z nich dotyczy planowania realizacji zamierzonych celów, następna porusza kwestię związane z przygotowaniami, natomiast ostatnia - z oczekiwaniami wynikającymi z podejmowanego trudu.

Dla kogo?

  • dla osób dążących do realizacji celów,

  • dla osób pragnących osiągnąć sukces.

O autorach

Zig Ziglar (ur. jako Hilary Hinton Ziglar) był amerykańskim trenerem motywacyjnym i pisarzem. Przyszedł na świat na południu Stanów Zjednoczonych, w Alabamie, jako jedno z dwanaściorga dzieci. W czasie II wojny światowej służył w US Navy. Po wojnie przez ponad 20 lat pracował z wielkimi sukcesami w handlu. W 1968 roku został zastał zastępcą kierownika do spraw treningu motywacyjnego w firmie Automotive Performance. Od tego czasu rozpoczęła się jego kariera w branży treningów motywacyjnych. Ziglar jest autorem ponad 30 książek.

Tom Ziglar jest dumnym synem Ziga Ziglara oraz prezesem zarządu firmy Ziglar. Dołączył do korporacji Ziga Ziglara w roku 1987 i przeszedł wszystkie szczeble kariery: od pracy w magazynie, przez stanowisko w dziale sprzedaży, po zarządzanie firmą. Dziś jest międzynarodowym mówcą, gospodarzem The Ziglar Show, jednego z najlepiej ocenianych podcastów biznesowych.