Power Hour: How to Focus on Your Goals and Create a Life You LoveAutor: Adrienne Herbert18 min czytania
9 rozdziałówSpis treści:
1. A co ja będę z tego miał? Sprawisz, że pierwsza godzina każdego twojego dnia stanie się istotna, a reszta pójdzie w jej ślady.
2. Dzięki właściwemu sposobowi myślenia możesz przejąć kontrolę nad swoim dniem oraz zrealizować swoje cele.
3. Dzięki potężnym nawykom, wykorzystaj jak najlepiej swój czas i energię.
4. Każdy człowiek odczuwa korzyści płynące z uprawiania regularnej aktywności fizycznej.
5. Nadanie kwestii snu najwyższego priorytetu jest sprawą kluczową.
6. Nasze relacje społeczne mają wpływ na to kim jesteśmy, jak się czujemy i co robimy.
7. Kwestie czasu i pieniędzy, a także strach powstrzymują ludzi przed realizacją swoich pasji.
8. Każdego dnia poświęć się całkowicie swojej Magicznej Godzinie, a odzyskasz swój czas oraz stworzysz dla siebie życie, jakiego zawsze pragnąłeś.
9. Podsumowanie

Streszczenie

„Magiczna godzina” (2020) to książka, która przedstawia nam sposób na przejęcie kontroli nad swoim życiem poprzez poświęcenie pierwszej godziny każdego dnia, na realizację naszych celów lub pasji. We współczesnym, niezwykle zabieganym świecie, bardzo łatwo jest nam odkładać wiele spraw na później.

A więc, zamiast czekać, aż nadejdzie idealny moment na to, aby skupić się na swojej pasji, sam musisz sobie ten moment stworzyć. Tylko jedna godzina każdego dnia, może zmienić twoje podejście, nawyki, zdrowie, a nawet relacje społeczne. Natomiast wszystkie te zmiany mogą przekształcić twoje życie, w życie bardziej spełnione i efektywne.

Dla kogo?

  • Wszystkich, którzy czują się przytłoczeni i wyczerpani,

  • Hakerów produktywności,

  • Osób poszukujących dodatkowej motywacji.

O autorze

Adrienne Herbert jest gospodarzem cotygodniowego podcastu Power Hour, którego słucha ponad 1,5 miliona osób. Herbert jest także dyrektorem ds. innowacji i wydajności w Fiit - najpopularniejszej aplikacji fitness w Wielkiej Brytanii. Jako specjalistka od wellness i mówca motywacyjny, prowadziła wykłady TEDx, a także prywatne wykłady w firmach takich jak Apple i WeWork.