Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

The 5 AM Club: Own Your Morning. Elevate Your Life


Autor: Robin Sharma13 min czytania
8 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. Naucz się, jak przejąć kontrolę nad porankiem i poprawić jakość swojego życia.
2. Szansa na spotkanie skłoniła rozczarowanego przedsiębiorcę i sfrustrowaną artystkę do poznania tajemnic klubu 5 nad ranem.
3. Odosobnienie i wzmożony tryb pracy mózgu, którego doświadczysz o 5:00 rano, pomoże Ci działać jak elita.
4. Historycy wykorzystują talenty, unikają rozproszenia, codziennie osiągają sukcesy i doskonalą się.
5. Przywiązanie uwagi do każdego z czterech wewnętrznych imperiów pozwoli Ci opanować samego siebie jak i wybraną przez Ciebie dziedzinę.
6. Formuła 20/20/20 sprawi, że pobudka o 5:00 rano wygeneruje niesamowite rezultaty.
7. Przyjęcie snu i "podwójnego cyklu elitarnej wydajności" jest kluczowe dla maksymalnego wykorzystania potencjału klubu 5 rano.
8. Podsumowanie końcowe

Streszczenie

Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko (2018) przedstawia, jak wprowadzenie rewolucyjnej porannej rutyny może przynieść epickie rezultaty. Dzięki urzekającej historii przedsiębiorcy, artysty i ich ekscentrycznego mentora miliardera, wyjaśnia, jak można wykorzystać pierwszą godzinę dnia, aby stymulować rozwój osobisty i czerpać z życia jak najwięcej.

Dla kogo?

  • N/A

  • N/A

  • N/A

O autorze

Robin Sharma jest jednym z najbardziej cenionych na świecie ekspertów w dziedzinie przywództwa. Do jego klientów należą Microsoft, GE, FedEx, IBM, Nike, NASA, Yale University oraz The Young Presidents Organization. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 70 języków i znalazły się na szczycie list bestsellerów na całym świecie, po tym jak sprzedały się w milionach egzemplarzy. Korzystają z nich nie tylko przedsiębiorcy i prezesi, ale również gwiazdy rocka i rodziny królewskie. Robin Sharma jest również założycielem 960vets.com - innowacyjnego internetowego źródła wsparcia, które pomaga amerykańskim weteranom z powodzeniem powrócić do cywilnego życia.