Maximize Your Potential: Grow Your Expertise, Take Bold Risks & Build an Incredible CareerAutor: Jocelyn K. Glei11 min czytania
8 rozdziałów

Dostępna wersja audio
Zaloguj się, aby odłsuchać w PlayerzeSpis treści:
1. Znajdź dla siebie odpowiedni styl życia.
2. By znaleźć wymarzoną pracę, skoncentruj się na wymarzonym stylu życia i swoich zdolnościach.
3. Wyznacz swojej karierze misję i miej otwarty umysł na nadarzające się okazje.
4. Rozwiń w sobie chęć doskonalenia się poprzez akceptowanie błędów i proszenie o pomoc.
5. Prowadzenie dziennika to łatwy sposób na rozwijanie pomysłów, zwłaszcza gdy nie ma się ekipy odpowiedzialnej za kreację.
6. Chcąc budować trwałe relacje, trzeba być otwartym na to, w jaki sposób obie strony mogą czerpać korzyści i współpracować.
7. Pamiętaj, aby nie przegapić okazji, martwiąc się o ryzyko i potencjalne pułapki.
8. Podsumowanie końcowe

Streszczenie

Maximize Your Potential (2013) dotyczy maksymalnego wykorzystania swoich umiejętności, talentów i ambicji. Zawiera wskazówki i narzędzia zorientowane na działanie, które pomogą Ci zrealizować swoje pomysły i stworzyć niesamowitą karierę. Dowiedz się, jakie cechy i nastawienie mają najbardziej produktywni ludzie i jak uwolnić swój maksymalny potencjał.

Dla kogo?

  • N/A

  • N/A

  • N/A

O autorze

Jocelyn K. Glei mieszka w Los Angeles i specjalizuje się w pomaganiu innym w maksymalnym wykorzystaniu życia, zarówno zawodowo, jak i osobiście. Jako nowoczesna ekspertka w dziedzinie produktywności, ma szczególną obsesję na punkcie znajdowania sposobów na zachowanie kreatywności pośród wielu współczesnych czynników rozpraszających.