Załóż darmowe konto użytkownika


Zdobyć rynek

Jeff Walker powie Ci jak sprzedawać przez Internet

Nie bez powodu mówi się dzisiaj, że jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz. I choć jako człowiek w ogóle nie powinieneś się tym przejmować, to już jako biznesmeni musisz wziąć sobie te słowa do serca. Sięgnij po książkę: „Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami. Sekretna formuła internetowych milionerów” autorstwa Jeffa Walkera i dowiedz się, jak z pomocą Internetu, w tym nie tylko możliwości kanałów społecznościowych, ale również dostępnych narzędzi, możesz zadbać o swój biznes.

Biznesowa potęga Internetu


Największą potęgą Internetu, którą bez dwóch zdań warto wykorzystać w biznesie, jest oczywiście możliwość dotarcia do miliardów ludzi na całym świecie i to przy minimalnym nakładzie finansowym. Właśnie dlatego sieć jest najbardziej opłacalnym, a jednocześnie najłatwiejszym sposobem na promocję swojej oferty i wprowadzenie nowych produktów na rynek. Jak twierdzi autor książki „Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami. Sekretna formuła internetowych milionerów” wystarczy, że wykorzystasz jej potencjał, a będziesz mógł sprawdzić, czy to, co przygotowałeś dla swoich klientów, rzeczywiście jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Internet to również dodatkowe zabezpieczenie dla początkujących przedsiębiorców. Dzięki skorzystaniu z jego możliwości nie musisz od razu się zadłużać, żeby przekonać się, że Twoja propozycja nie jest spełnieniem marzeń konsumentów. Nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami za pomocą social mediów nie kosztuje wiele – wystarczy opracowanie strategii oraz poświęcenie czasu na stworzenie contentu czy odpisywanie na wiadomości.

Nie potrzebujesz więc ogromnego kapitału na działania marketingowe, które pokażą, czy Twój pomysł „chwyci”. Oczywiście nie znaczy to, że korzystanie z biznesowego potencjału Internetu od razu odnotujesz wysokie i niemal natychmiastowe zyski. Musisz mądrze korzystać z dostępnych narzędzi i dostosować ich możliwości do branży, której jesteś przedstawicielem.

Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie Internet pozwala początkującym przedsiębiorcom przekonać się, jak bardzo ich produkt jest atrakcyjny w oczach klientów i nad czym jeszcze powinni popracować, co udoskonalić, a co usunąć ze swojej oferty. Na koniec warto wspomnieć również o tym, że w dobie Internetu nie musisz czekać na odpowiedź na kluczowe pytania zbyt długo. Dzisiaj jest to kwestia zaledwie kilku tygodni i już będziesz mógł wysnuć biznesowe wnioski.

Czego jeszcze dowiesz się z książki Jeffa Walkera?


Czytelnicy, którzy sięgną po książkę „Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami. Sekretna formuła internetowych milionerów” Jeffa Walkera, nie tylko zgłębią tajniki potęgi Internetu, ale również dowiedzą się, jak używać bodźców mentalnych, na przykład autorytetu lub rzadkości swojej oferty, aby naprowadzić konsumentów na swoje produkty lub usługi. Początkujący biznesmeni poznają także sekret udanego produktu, którym jest wprowadzenie go na rynek za pomocą sekwencji i opowieści.

Co więcej, Jeff Walker pokazuje, jak upewnić się, że oferta danej firmy będzie odpowiedzią na oczekiwania klientów już na etapie przedpremiery. Autor księżki pochyla się również nad tym, jakie czynniki sprawiają, że konsumenci dokonują szybszych zakupów, a mowa tu między innymi o poczuciu niedoboru oraz presji. Na koniec zostają poruszone kwestie związane ze zmaksymalizowaniem potencjału nowych produktów dzięki listom mailingowym.

Czy możesz mieć nadzieję, że produkt lub usługa odniosą sukces? Oczywiście, że możesz. Powinieneś jednak mieć pewność! Dlatego też zastosuj biznesowe porady z książki pod tytułem: „Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami. Sekretna formuła internetowych milionerów”, której streszczenie znajdziesz w ‘Fabryce wiedzy’ i przekonaj się, że podjęcie odpowiednich działań może dać gwarancję powodzenia.


Streszczenia wszystkich książek opisywanych na blogu znajdują się w 'Fabryce wiedzy'. Znajdziesz w nich praktyczne wskazówki i rady, które możesz zastosować w swojej pracy, biznesie lub po prostu w życiu prywatnym. Aktualnie w 'Fabryce wiedzy' znajdziesz 586 streszczeń książek, a ich liczba zwiększa się z każdym tygodniem. Jeśli chcesz możesz wypróbować 'Fabrykę wiedzy' całkowicie za darmo. Wystarczy, że założysz darmowe konto użytkownika, a otrzymasz dostęp do wersji demo 'Fabryki wiedzy', która zawiera kilkanaście streszczeń książek. Zobaczysz też pełen katalog gotowych streszczeń książek biznesowych i samorozwojowych oraz dowiesz się jakie streszczenia wkrótce pojawią się w serwisie. Aby założyć darmowe konto użytkownika - kliknij tutaj.