Załóż darmowe konto użytkownika


Pokazuje od 1 do 4 z 4 artykułów

Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności

Poznaj 7 kroków do wolności finansowej

Komu nie podoba się myśl, że pieniądze zarabiają na ich właściciela? Większość z nas pozostawi to w sferze marzeń, ale niektórych przekona Tony Robbins swoją książką „Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności”, że jest to możliwe, nawet w wykonaniu kogoś, kto dopiero wkracza w świat finansów, a Tony Robins, amerykański coach, doradca finansowy, przedsiębiorca wie, jak zmotywować czytelników czy słuchaczy, tym bardziej, że zna się na tym, o czym mówi, bo czerpie z własnego doświadczenia, co czyni go wiarygodnym.

Finanse osobiste według Tony’ego Robbinsa

Finanse osobiste według Tony’ego Robbinsa

Wydawać by się mogło, że gospodarowanie domowym budżetem nie jest skomplikowanym zadaniem. Problem w tym, że to stwierdzenie weryfikuje życiowa brutalność i robi to na tyle boleśnie, że kłopot z opłatą rachunków i niekończące się długi mogą być synonimem codzienności. Aby się tak nie stało, warto zawczasu dowiedzieć się, jak zarządzać własnym pieniądzem. Jednym z najlepszych nauczycieli w tej dziedzinie jest Tony Robbins.

Obudź w sobie olbrzyma

Olbrzymie, powstań, już czas!

Żyję sobie jak żółwik w pancerzyku, rzadko wystawiam antenki na zewnętrzny świat, bo zwyczajnie nie przepadam za nim, z wiekiem staję się zgorzkniały, niechętny wszystkiemu, co nowe, codziennie w myślach ćwiczę, jak tu dokopać tym, co śmieją się, są zadowoleni, spontaniczni i otwarci na ludzi. Po co pokazują, że cieszą się swoim życiem? Niech im będzie tak samo jak mnie: nudno, szaro i byle jak. Jaśniejszą myślą jest czekanie na wróżkę, rycerza na białym koniu, czy złotą rybkę, którzy razem albo każde z osobna odmienią moją egzystencję. I teraz właśnie przypadkowo wpada mi do rąk książka Tony Robbinsa: Obudź w sobie olbrzyma. To ja sam mam być tym magiem od siedmiu boleści, czy jakąś oczadziałą wróżką? Nigdy w życiu! Jeszcze czego!

Rozwiń zasoby swojego portfela

Czytam i się rozwijam #2: Rozwiń zasoby swojego portfela

W samorozwój trzeba zainwestować – nie tylko czas, ale nierzadko również pieniądze. Dlaczego więc nie zacząć samodoskonalenia od rozwinięcia zasobów swojego portfela? Dzisiaj chcemy Was przekonać do tego, że majątek wcale nie leży u stóp miłości do pieniądza – że jest on raczej wypadkową zmiany myślenia i podejścia do życia. Pomogą nam w tym Robert T Kiyosaki, Tony Robbins oraz Michał Szafrański. Łapcie się za portfele – jeżeli nie satysfakcjonuje Was ich grubość, koniecznie musicie przeczytać poniższe książki!