Załóż darmowe konto użytkownika


Pokazuje od 1 do 3 z 3 artykułów

Mała WIELKA zmiana

Mała zmiana może być wielką zmianą!

Wiele osób chce iść w życiu po najmniejszej linii oporu. Jednocześnie jednak tym bardziej ambitnym zależy na tym, aby wszystko wokół nich było zgodne z ich oczekiwaniami. Często jednak wydaje się, że połączenie obu tych aspektów jest niemożliwe. Tymczasem wielkie zmiany wcale nie muszą wiązać się z wielkimi czynami. Wystarczy nauczyć się kilku perswazyjnych sztuczek. Można to zrobić dzięki lekturze książki pod tytułem: „Mała WIELKA zmiana. Jak skuteczniej wywierać wpływ”.

Jak wygrać każde negocjacje

LANCET - o technikach negocjacji z Robertem Mayerem

Czy da się wygrać jakiekolwiek negocjacje bez stresu, nerwów, podnoszenia głosu, utraty zimniej krwi i gniewu? Okazuje się, że niemal każde pertraktacje mogą odbyć się w przyjemnej atmosferze. Wystarczy tylko skorzystać z technik miękkiej negocjacji, których sens Robert Mayer zawarł w dostępnej w ‘Fabryce wiedzy’ książce o wymownym tytule: „Jak wygrać każde negocjacje, nie podnosząc głosu, nie tracąc zimnej krwi i nie wybuchając gniewem”.

Jak negocjować?

Rozwiń swoje umiejętności negocjacyjne

Z pewnością nie raz widziałeś film sensacyjny z porywaczem na pierwszym planie, z którym negocjacji podejmują się doświadczeni specjaliści. Możesz więc powiedzieć, że od kuchni znasz negocjacyjne sztuczki. A czy kiedyś próbowałeś wykorzystać je w praktyce? Nie? W takim razie najwyższa pora. Posiłkuj się jednak sprawdzoną wiedzą, którą znajdziesz w poniższych pozycjach czytelniczych.