Pokazuje od 1 do 7 z 47 artykułów

Grywalizacja

Graj w biznesie i wygrywaj w życiu zawodowym

Czy codzienna rozrywka, której poddajesz się z rozkoszą, by zrelaksować się po ciężkim dniu, może być cenną wskazówką w świecie biznesu? Ależ oczywiście, a ten fakt z pewnością ucieszy wszystkich fanów gier – mechanizmy w nich występujące można bowiem z powodzeniem wykorzystać jako wsparcie działań marketingowych, do zarządzania ludźmi, a nawet w procesie edukacji. O tym, co w biznesie gra, przeczytasz w książce Pawła Tkaczyka.

Growth Hacker Marketing

Biznesowe hakowanie w dobrym tego słowa znaczeniu

Haker kojarzy nam się zazwyczaj z osobą o niechlubnej sławie. A czy wiesz, że, jako przedsiębiorca, również możesz nim być i na dodatek przyczynić się do wzrostu zainteresowania Twoim produktem, a tym samym do wzrostu swojego zysku? W świat growth hackingu, o którym właśnie mowa, doskonale wprowadzi Cię książka „Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy” autorstwa Ryana Holidaya, która zrywa z tradycyjnymi praktykami marketingowymi na rzecz nowoczesnego promowania biznesu.

Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności

Poznaj 7 kroków do wolności finansowej

Komu nie podoba się myśl, że pieniądze zarabiają na ich właściciela? Większość z nas pozostawi to w sferze marzeń, ale niektórych przekona Tony Robbins swoją książką „Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności”, że jest to możliwe, nawet w wykonaniu kogoś, kto dopiero wkracza w świat finansów, a Tony Robins, amerykański coach, doradca finansowy, przedsiębiorca wie, jak zmotywować czytelników czy słuchaczy, tym bardziej, że zna się na tym, o czym mówi, bo czerpie z własnego doświadczenia, co czyni go wiarygodnym.

4-godzinny tydzień pracy

4 godziny pracy warte miliony

Praca na pół etatu w polskich realiach to 4 godzinny dziennie spędzone w biurze. A co, jeśli tyle czasu zajmowałby cały tydzień pracy? Czy w takiej sytuacji da się wypełnić wszystkie obowiązki i, co najważniejsze, czy da się z tego wyżyć? Odpowiedź jest podwójnie twierdząca: nie tylko można zrobić wszystko, co trzeba, ale również cieszyć się satysfakcjonującą wypłatą. O tym, jak robić, żeby się nie narobić i jeszcze mieć z tego pieniądze, przeczytasz w książce Timothy’ego Ferrisa „4-godzinny tydzień pracy”.

Niewzruszony

Jak wybić się na finansową niezależność?

Niewzruszony - to znaczy kto? To człowiek odporny na załamania na giełdzie i okres bessy, na niepowodzenia w firmie i zawirowania życiowe. To ktoś zachowujący zimną krew w okolicznościach, które powalają nawet najsilniejszych. Co jest jego tarczą, za którą może być tak spokojny? To właśnie wyjaśnia Tony Robbins w swoim przewodniku „Niewzruszony. Twój przewodnik po wolności finansowej”. Przede wszystkim identyfikuje wroga i pokazuje jak go obezwładnić. Tym wrogiem jest twój, jak najbardziej ludzki, strach.