Pokazuje od 1 do 4 z 4 artykułów

Potęga pewności siebie

Jak budować pewność siebie?

Któż z nas przynajmniej raz nie słyszał o Brianie Tracym? Jeden z najpopularniejszych mentorów w dziedzinie rozwoju osobistego ma na swoim koncie wiele motywujących poradników, które są niejako podaną na tacy receptą na udane życie. W jego dobytku literackim prym wiedzie pozycja: „Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!”. Dlaczego Ty również powinieneś sięgnąć po tę książkę?

Psychologia sprzedaży

Jak aspekty psychologiczne rządzą sprzedażą?

Z perspektywy osób postronnych sprzedaż to oczywisty mechanizm. Jedna osoba zajmuje się produkcją i dystrybucją danego towaru, podczas gdy druga, która akurat go potrzebuje lub pragnie, nabywa go drogą kupna. Współczesnym elementem popytowo-podażowej relacji są jeszcze działania marketingowe – reklamy telewizyjne czy też spoty radiowe. Warto jednak, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego, zapoznać się z aspektem psychologicznym tego zjawiska. Pomocna w tym zadaniu z pewnością okaże się książka Briana Tracy’ego.

Na drodze do sukcesu

Czytam i się rozwijam #1: na drodze do sukcesu

Każdy zasługuje na sukces, nie każdy jednak go osiąga. Bardzo często tłumaczymy to sobie gorszym od innych wejściem w dorosłość, niedostatecznymi zasobami finansowymi czy też niesprzyjającym miejscem urodzenia lub kiepskim wzorem wychowawczym. Powiedzmy sobie jasno: powyższe tłumaczenia to wierutne bzdury powtarzane niczym mantra przez osoby, którym się nie chce lub które się boją. Sukces jest w Twoim zasięgu i właśnie teraz udowodnią Ci to wielkie umysły: Kevin Kruse, Brian Tracy, a także team składający się z Ziga i Toma Ziglarów.