Załóż darmowe konto użytkownika


Pokazuje od 239 do 245 z 256 artykułów

Nowości w Fabryce wiedzy #2

Nowości w Fabryce Wiedzy #2: Coś dla duszy, coś dla ciała, coś dla świadomości

Staramy się, aby nasze propozycje czytelnicze były zróżnicowane. Ten fakt wynika z naszych przekonań: pragniemy dostarczyć naszym czytelnikom wielotorowe możliwości rozwojowe, które pozwolą im poszerzać własne kompetencje w dziedzinach wpisujących się w ich aktualny kanon zainteresowań. W dzisiejszym przeglądzie nowości w Fabryce Wiedzy z pewnością każdy znajdzie pozycję czytelniczą wpisującą się w jego gusta.

Ekonomia wdzięczności Gary Vaynerchuk

Małomiasteczkowy urok Internetu

Gary Vaynerchuk to, według New York Timesa, autor sześciu bestsellerów, mówca, osobowość internetowa, inwestor-chętnie w roli anioła biznesu, doradza firm, takich, jak: Facebook, Twitter, Uber i wielu innych. Bardzo szybko zapoznał się z Internetem i jego możliwościami. W latach 90-tych przeniósł tam rodzinną firmę winiarską. Tę przyjaźń rozwinął i pogłębił: wprowadził codzienną transmisję internetową, wraz z bratem założył agencję cyfrową, obecnie pełni funkcję prezesa nowoczesnego holdingu zajmującego się mediami i komunikacją. Jego treści znajdziesz na Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube, Linkedin i innych. Jest rozpoznawalnym autorytetem na konferencjach światowych w dziedzinie przedsiębiorczości i technologii.

Rozwiń zasoby swojego portfela

Czytam i się rozwijam #2: Rozwiń zasoby swojego portfela

W samorozwój trzeba zainwestować – nie tylko czas, ale nierzadko również pieniądze. Dlaczego więc nie zacząć samodoskonalenia od rozwinięcia zasobów swojego portfela? Dzisiaj chcemy Was przekonać do tego, że majątek wcale nie leży u stóp miłości do pieniądza – że jest on raczej wypadkową zmiany myślenia i podejścia do życia. Pomogą nam w tym Robert T Kiyosaki, Tony Robbins oraz Michał Szafrański. Łapcie się za portfele – jeżeli nie satysfakcjonuje Was ich grubość, koniecznie musicie przeczytać poniższe książki!

Czego nie można kupić za pieniądze

Tam, gdzie kończy się moralność, zaczyna się… myślenie rynkowe

Jak daleko dla większego zysku może posunąć się przedsiębiorca? Jakie finansowe granice może przekroczyć konsument, którego nadrzędnym celem jest komfortowe zaplecze medyczne? Jak dowodzi Michael J. Sandel, dzisiejszym światem rządzą już nie tylko pieniądze, ale również pozbawione szeroko pojętej moralności myślenie rynkowe. Przed Wami pozycja czytelnicza, z którą powinien zapoznać się zarówno każdy konsument, jak i każdy przedsiębiorca.

Droga na szczyt

Bądź gotowy i wyruszaj już dziś

K. Anders Ericsson to szwedzki uczony, profesor psychologii na Florida State University. Swoje badania opierał między innymi na wynikach prac naukowców i ekspertów w dziedzinach: medycyna, muzyka, szachy i sport. Koncentrował się na rozszerzonej praktyce celowej (na przykład: praktyka wysokiej koncentracji poza strefą komfortu). Jego badania pomagają naukowcom zrozumieć i przewidzieć celową praktykę i wydajność ekspertów.