Załóż darmowe konto użytkownika


Pokazuje od 36 do 42 z 196 artykułów

Szkoła biznesu

Marketing sieciowy - cienie i blaski

Marketing sieciowy, znany również jako MLM lub network marketing, to jedna z dziedzin biznesowych, która wzbudza naprawdę sporo kontrowersji. Ten fakt wynika z pewnością z jego specyficznego charakteru. Według autorów książki „Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym” czyli Roberta T. Kiyosaki’ego oraz Sharon Lechter, ten temat, który zresztą został poruszony w książce pod tytułem: „Biznes XXI wieku”, nie został jeszcze wyczerpany. Pora to zmienić.

Metoda Wima Hofa

Potencjał pełną parą z metodą Wima Hofa

Letarg, marazm i powolne sięganie emocjonalnego rozdarcia to sytuacje, z którymi wielu osobom przychodzi mierzyć się przynajmniej raz w życiu. Jak sobie wtedy radzić? Dowiedz się, dlaczego powinieneś zaprzyjaźnić się z zimnem, w jaki sposób głębokie oddychanie pomogło kilku naprawdę chorym osobom wspiąć się na Kilimandżaro i jak właściwe nastawienie psychiczne pomoże ci przezwyciężyć praktycznie każdą trudność. Jesteś gotowy na poprawę jakości swojego życia? Poznaj trzy filary metody Wima Hofa.

Sekrety skutecznej sprzedaży

Garść zasad dobrego sprzedawcy

O sprzedaży napisano już… prawie wszystko, ale wciąż pojawiają się książki, które podnoszą, w odbiorze czytelnika, nowe jej aspekty lub przypominają stare. Książka „Sekrety skutecznej sprzedaży” Zig Ziglara zawiera zarówno znane informacje dotyczące tego procesu, jak i te mniej znane lub całkowicie nowe. Warto mieć je pozbierane i trzymać pod ręką, po to, aby od czasu do czasu do nich zerknąć. Wtedy może się okazać, że choć znamy je wszystkie, to jednak sięgamy tylko po wybrane. Przypomnienie ich może spowodować wzmocnienie arsenału metod i ułatwić drogę do klienta.

Dotyk Midasa

Doświadcz dotyku Midasa czyli co sprawia, że tylko niektórzy przedsiębiorcy odnoszą sukces w biznesie

Przedsiębiorcy dzielą się na takich, którzy są pewni swojego sukcesu i często się rozczarowują oraz na takich, którzy do biznesu podchodzą niezwykle sceptycznie i w większości właśnie z tego powodu rezygnują z ryzykownych kroków. I jedna, i druga grupa ma trochę racji. O tym, dlaczego niektórzy się bogacą, ale zdecydowana większość nie, piszą we wspólnej książce Donald Trump i Robert T. Kiyosaki.

Przeszkoda czy wyzwanie?

Jak przekuć porażkę w sukces?

Czy problem może być sukcesem? Okazuje się, że tak, wystarczy tylko zapoznać się z treścią książki pod tytułem: „Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka przekuwania problemów w sukcesy” autorstwa Ryana Holidaya. To pozycja czytelnicza, która przybliża meandry filozofii stoickiej. Jej treść opiera się na analizie inspirujących historii, których bohaterowie z przysłowiowych kłód rzucanych pod nogi zbudowali drabinę do sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i prywatnym.

Buntownicy. Kreatywni liderzy zmieniają świat

Oryginalność, prokrastynacja i bunt, czyli klucz do szczytu kreatywności

Czy kreatywny lider to zawsze buntownik? Skąd biorą się wspaniałe pomysły? Ich podstawą jest oczywiście nieszablonowe podejście, niecodzienne myślenie i pewnego rodzaju indywidualizm. Niekonwencjonalne zasady, które zostały przedstawione w książce „Buntownicy. Kreatywni liderzy zmieniają świat”, pomogą wesprzeć oryginalność w każdym aspekcie naszego życia. Co więcej, autor książki, Adam Grant, pokazuje również, że kreatywność wcale nie musi być wynikiem genetycznej loterii – z powodzeniem można ją z siebie wykrzesać i wznieść się na wyżyny jej możliwości.

Biblia handlowca

Biblia handlowca czyli wszystko to, co musisz wiedzieć na temat sprzedaży

Jak podkreśla Jeffrey Gitomer „Wielcy sprzedawcy to budowniczowie relacji, którzy wytwarzają wartość i pomagają swoim klientom osiągnąć sukces”. Sprzedaż to już od dawna coś zdecydowanie więcej niż tylko wyrabianie planów i osiąganie wyników – to sposób na życie i pasja, dzięki której wiele osób znalazło idealne miejsce dla siebie w życiu zawodowym. Poznaj „Biblię handlowca”, dzięki której zyskasz cenną wiedzę sprzedażową.